• Informacje na temat:

  staniszkis jadwiga

Artykuły na temat: staniszkis jadwiga
 • Jadwiga Staniszkis przeżyła wiele upokorzeń. Była bita!

  Znałam kobiety, które przede mną były w związkach z Iredyńskim i z ulgą przekazywały go następnej. Żeby tylko ktoś się nim zajął, bo już nie mogły. A ja to przeżyłam - wyznała Jadwiga Staniszkis (74(...). - Szybko się zdecydowałam. Powiedziałam: "Niecikowski do domu, a pan niech siada" - wspominała Jadwiga w książce "Staniszkis. Życie umysłowe i uczuciowe". Cztery lata wcześniej nim poznała Iredyńskiego...

 • Wojciechowska kobietą roku!

  Wśród nominowanych znalazły się kobiety, które, zdaniem nominujących, czyli laureatek poprzednich edycji, dokonały w minionym roku najwięcej. O ten zaszczytny tytuł rywalizowały m.in. Anna Streżyńska, Elżbieta Jaworowicz, Jadwiga Staniszkis, Ewa Kopacz, Justyna Kowalczyk, czy Magdalena Środa. Złoty Wawrzyn powędrował jednak do Martyny Wojciechowskiej, którą nominowała Anna Dymna. W uzasadnieniu...

 • "Dziady" Szymona Majewskiego

  W poniedziałek, 6 września, na antenie telewizji TVN rusza nowy sezon programu "Szymon Majewski Show". Jedną z nowości będzie nowy mini serial rozrywkowy - "Dziady".

 • Stuhr "Europejczykiem Roku"

  Jerzy Stuhr znalazł się wśród laureatów, którzy w poniedziałek otrzymali tytuł "Europejczyka Roku 2008", przyznawany przez miesięcznik "Monitor Unii Europejskiej" i Fundację Prawo Europejskie.

 • Olejnik najbardziej wpływowa

  Monika Olejnik to najbardziej wpływowa kobieta pracująca w mediach - wynika z rankingu opublikowanego w najnowszym numerze miesięcznika "Forbes".

 • Wraca "Miasto kobiet"

  W grudniu na antenę telewizji TVN, po wielomiesięcznej przerwie, powraca talk-show "Miasto kobiet", który swego czasu był czołową pozycją stacji. Kto zwita do pierwszych odcinków programu?

 • Wojciechowska kobietą roku

  Złoty Wawrzyn dla Martyny Wojciechowskiej! Nagroda przyznana została już po raz dziewiętnasty przez czytelniczki, laureatki poprzednich edycji i zespół redakcyjny magazynu "Twój Styl".

Wideo na temat: staniszkis jadwiga
 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...

 • Los numeros

  "Los numeros" to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód. Główne role w filmie grają Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. Film realizowany był pod roboczym tytułem...