• Informacje na temat:

  star festiwal

Artykuły na temat: star festiwal
 • Grażyna Torbicka "stara się pocieszyć mamę"! Loska bardzo przeżyła zwolnienie córki!

  Kilka miesięcy zastanawiała się, czy odejść z TVP. Decyzję podjęła, gdy musiała podjąć decyzję o wyjeździe na prestiżowy i pożądany na Woronicza festiwal filmowy w Cannes, który w tym roku zaczyna(...) prowadziła tam słynny festiwal filmowy. Ten wyjazd będzie prezentem dla pani Krystyny na Dzień Matki" – zdradza osoba zaprzyjaźniona z rodziną Torbickich. Telefon do mamy – to codzienny rytuał Grażyny...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • Kylie Jenner pokazała swoją słodką córeczkę! Chce spędzać więcej czasu z dzieckiem?!

  Kylie Jenner (20 l.) niecałe 3 miesiące temu została mamą. Ostatnio pojawiły się negatywne komentarze w sieci na temat jej stylu bycia mamą. Teraz gwiazdka stara się pokazać od jak najlepszej strony.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Star Trek Live in Concert" na finał

  Dwa symultaniczne pokazy filmowych przebojów z muzyką na żywo, każdy nagrodzony owacjami na stojąco. Projekcjami "Bogów" z muzyką Bartosza Chajdeckiego oraz "Star Treka" z nominowaną do nagrody Grammy ścieżką dźwiękową Michaela Giacchino zakończyła się w niedzielę, 31 maja, 8. edycja Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Olaf Lubaszenko czeka na operację! Nie jest dobrze

  Olaf Lubaszenko (48 l.) już od dłuższego czasu ma problemy zdrowotne, z którymi stara się walczyć. Teraz mimo leczenia i rehabilitacji lewego kolana, aktor musi przejść operację.

 • "Star Trek" na żywo w Krakowie!

  Mocny akcent na finał Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Już 31 maja w TAURON Arenie Kraków widzowie obejrzą i usłyszą "Star Trek Live in Concert" - wyjątkowy film z muzyką wykonywaną na żywo. Tego nie można przegapić!

 • Wojciech Gąssowski wrócił do dawnej miłości?! Trzydzieści lat młodszej

  Paparazzi spotkali ostatnio Wojciecha Gąssowskiego (72 l.) na spacerze z piękną szatynką. Okazuje się, że to jego... stara miłość.

 • W Krakowie rozpoczyna się 8. Festiwal Muzyki Filmowej

  Muzyka do kultowych gier wideo, filmów Wajdy, ekranizacji dzieł Szekspira i seriali rozbrzmiewać będzie podczas 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie - poinformowali w środę organizatorzy na konferencji inaugurującej jego tegoroczną edycję.

 • "Ojciec Mateusz": Co w nowej serii?

  W nowej serii "Ojca Mateusza" oprócz ciekawych śledztw sporo będzie się działo w życiu głównych bohaterów! Aspirant Nocul (Michał Piela) pozna co to zazdrość o żonę (Ewa Konstancja Bułhak), Natalia (Kinga Preis) zorganizuje festiwal artystyczny, na którym kobiety zaprezentują swoje talenty, a sierżant Gibalski (Rafał Cieszyński) z wielkim przyjęciem będzie się przygotowywał do roli ojca.

 • W Gdyni rozpoczął się 39. Festiwal Filmowy

  Pokazem filmu "Potop Redivivus" - zrekonstruowanego cyfrowo i na nowo zmontowanego filmu Jerzego Hoffmana - rozpoczął się w poniedziałek, 15 września, wieczorem 39. Festiwal Filmowy w Gdyni. W tym roku o główną nagrodę festiwalu - Złote Lwy - walczyć będzie 13 filmów.