• Informacje na temat:

  star trek

Artykuły na temat: star trek
 • "Star Trek: Discovery": Klingoni wracają

  Wygląda na to, że prace nad nowym "Star Trekiem" w końcu zaczynają nabierać tempa - do obsady dołączyło wczoraj dwóch nowych aktorów i jedna aktorka.

 • "Star Trek" na żywo w Krakowie!

  Mocny akcent na finał Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Już 31 maja w TAURON Arenie Kraków widzowie obejrzą i usłyszą "Star Trek Live in Concert" - wyjątkowy film z muzyką wykonywaną na żywo. Tego nie można przegapić!

 • Powraca "Star Trek"!

  Stacja CBS postanowiła znowu "podążyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek". W styczniu 2017 roku na antenie stacji CBS zadebiutuje najnowsza odsłona kultowego "Star Treka".

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • Netflix: Premiera "Star Trek: Discovery"

  W główną bohaterkę "Star Trek Discovery" -  pierwszą oficer na statku Discovery, Michael Burnham - wcieli się Sonequa Martin-Green. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Jamesa Fraina (jako Sareka, ojca Spocka), Maulika Pancholy'ego jako doktora Nambue, Jasona Isaaca jako kapitana Lorcę i Michelle Yeoh jako kapitan okrętu Shenzhou - Philippę Georgiou. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Star Trek Live in Concert" na finał

  Dwa symultaniczne pokazy filmowych przebojów z muzyką na żywo, każdy nagrodzony owacjami na stojąco. Projekcjami "Bogów" z muzyką Bartosza Chajdeckiego oraz "Star Treka" z nominowaną do nagrody Grammy ścieżką dźwiękową Michaela Giacchino zakończyła się w niedzielę, 31 maja, 8. edycja Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • "Star Trek: Discovery": Pierwszy zwiastun odcinka z cyklu "Star Trek: Short Treks"

  Ensign Tilly (Mary Wiseman) jest pierwszą bohaterką, która pojawi się w jednym z czterech specjalnych odcinków nowego "Star Treka". Mamy zwiastun oraz datę premiery.

 • Nie żyje gwiazda "Star Treka" Grace Lee Whitney

  Grace Lee Whitney, która w pierwszym sezonie "Star Treka" zagrała Yeoman Janice Rand, asystentkę kapitana Kirka (William Shatner), zmarła w piątek, 1 maja w wieku 85 lat.

 • "Star Trek": Nicholas Meyer na pokładzie

  Nicholas Meyer, scenarzysta i reżyser trzech filmów z uniwersum "Star Treka" ("Star Trek: Gniew Khana", "Star Trek: Powrót do domu", "Star Trek: Wojna o pokój"), został jednym z producentów nowego serialu.

 • Leonard Nimoy, gwiazdor "Ster Treka", nie żyje

  W Los Angeles zmarł amerykański aktor Leonard Nimoy, znany przede wszystkim z roli Spocka w serialu "Star Trek" w latach 1966-69. Miał 83 lata.

Zdjęcia na temat: star trek
Wideo na temat: star trek
 • "Star Trek: Discovery": Oficjalny zwiastun

  Zwiastun "Star Trek: Discovery" z SDCC 2017

 • Star Trek

  Star Trek rozpoczyna największą przygodę wszech czasów - niezwykłą historię dziewiczej podróży młodej załogi na pokładzie najbardziej zaawansowanego technologicznie statku kosmicznego, U.S.S. Enterprise. W trakcie podróży wypełnionej akcją, humorem i czającym się w kosmosie niebezpieczeństwem, młodzi rekruci muszą znaleźć sposób na powstrzymanie zagrażającego ludzkości zła. Losy galaktyki znajdują się w rękach zaciekłych rywali - Jamesa Kirka (Chris Pine), szukającego dreszczu emocji chłopaka...

 • "Star Trek: Discovery": Kapitan Michelle Yeoh

  Premiera najnowszej odsłony "Star Treka" już w poniedziałek! Tymczasem na oficjalnym kanale serialu pojawiły się materiały zza kulis. W tym Michelle Yeoh opowiada o swojej postaci.

 • W ciemność. Star Trek

  Dzielna załoga Enterprise musi zmierzyć się z zagrożeniem dla całej Federacji, które, jak się okazuje, ma swoje źródło w jej własnych szeregach. Kapitan Kirk (Chris Pine), mając również prywatne rachunki do wyrównania, dowodzi polowaniem na człowieka będącego jednoosobową bronią masowej zagłady. Droga wiedzie do rozdartego wojną świata, gdzie przyjaźń i lojalność Kirka oraz jego załogi będzie wystawiona na ciężką próbę.

Dyskusje na temat: star trek