• Informacje na temat:

  stare auta

Artykuły na temat: stare auta
 • "M jak miłość": Stare miłości - nowe wyzwania!

  Widzowie szykują się na 19. sezon „M jak Miłość”… a bohaterowie serialu nie próżnują! Co wydarzy się w premierowych odcinkach, które na jesieni zobaczymy na antenie TVP2?

 • "Wesele" Smarzowskiego: Mija 10 lat od premiery

  - 'Wesele" to realistyczna komedia tragiczna. Opowieść o miłości i o pieniądzach. A właściwie o miłości do pieniędzy - mówił o swym debiutanckim obrazie Wojtek Smarzowski. Dziś mija 10 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady.

 • Fascynują go stare mercedesy

  ...- Uwielbiam stare mercedesy - potwierdza Braciak. Zamiłowanie Jacka do samochodów pochodzi z czasów, gdy był uczniem Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Mieszkał wtedy w internacie i marzył, by kiedyś mieć co najmniej dwa auta. Dziś znacznie większą od jeżdżenia nimi przyjemność sprawia mu remontowanie samochodów. - Moje hobby jest jak choroba. Muszę z nią walczyć, bo czasami wydaje mi się, że...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • 18 lat "M jak miłość"

  Dokładnie 18 lat temu TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek sagi rodu Mostowiaków. Z okazji ich święta postanowiliśmy powspominać stare czasy ale też uchylić rąbka tajemnicy i zapoznać was z nowymi wątkami!

 • "Stare, ale jare"

  - To jest szersza wypowiedź moja, jako tekściarza, wokalisty, frontmana i lidera oraz moich kolegów z zespołu, na temat współczesnej popkultury. Popkultury nastawionej na szybkość. Dziś wszystko robi się szybko. Wszyscy w przeraźliwym tempie gnają, a my celowo się cofnęliśmy - tak o najnowszej płycie T. Love zatytułowanej "Old Is Gold" opowiada Muniek Staszczyk. Wokalista opowiedział nam również o problemach z odnalezieniem się w cyfrowym świecie, miłości do płyt CD i spadku popularności...

 • CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

  Z kolekcji starych klasycznych samochodów skradziono cadillaca z 1976 roku. Na pustyni znaleziono zwłoki młodej kobiety oblane chromową farbą używaną do...

 • "Ranczo": Kobieta do władzy!

  Łatwiej wygrać wybory, niż zmienić stare porządki w Wilkowyjach. Przed Lucy (Ilona Ostrowska) trudne chwile. Czy gmina skorzysta z unijnej pomocy? Zagraniczne kontakty, nowi bohaterowie i kariery bywalców ławeczki w długo oczekiwanej nowej serii "Rancza".

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie

  Tretter został aresztowany, a Dębski próbował zabić siebie i Radwana, rozbijając auto, którym obaj jechali. Co wydarzy się dalej?

 • "Blue Ruin" : Historia zemsty prosto z Kickstartera

  "Blue Ruin" to kino, które powinno zaintrygować zarówno wielbicieli filmów artystycznych, jak i gatunkowych. Jeremy Saulnier to nazwisko, które warto zapamiętać.

Zdjęcia na temat: stare auta
Dyskusje na temat: stare auta