• Informacje na temat:

  stare brudy

Artykuły na temat: stare brudy
 • Zamachowska zganiła wdowę po Ciechowskim! "Tak pięknie pani milczała"

  Monika Zamachowska (47 l.) postanowiła udzielić porad Annie Skrobiszewskiej. Dziennikarka zarzuciła wdowie po liderze Republiki, że ta niepotrzebnie zaczyna prać publicznie rodzinne brudy...

 • Viola 'Kołek' do Piotrowskiej: Niech cię ktoś w końcu porządnie bzyknie!

  ..." nieprzyjemności. "Pamiętaj też, że mamy z Violą różne stare brudy na ciebie, które mogą anonimowo wypłynąć do internetu. Także zamknij ten gruby ryj i przeproś" - groził nieznajomy Robert. Wygląda na to...

 • Maryla Rodowicz: Polubiłam samotność!

  Ostatnio życie nie było dla niej łaskawe. Ale Maryla Rodowicz (72 l.) to kobieta, która nigdy się nie poddaje. Tygodnikowi "Świat i Ludzie" opowiada, jak ułożyła sobie życie po rozstaniu. Skorzystała z okazji i raz na zawsze ucięła wszelkie spekulacje. Potwierdziła, że rozwód jest już przesądzony.

 • Solorz-Żak znowu nie dostał rozwodu!

  ...dzielić! Według tygodnika "Wprost" majątek Solorza szacuje się na blisko 8,5 miliarda złotych. Do podziału jest także rezydencja w podwarszawskiej Starej Miłosnej, willa na południu Francji i kilka...

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • Recenzja Peja (RPS/WHR) "Książę aka. Slumilioner": Bardziej Ryszard niż Peja

  Poznański raper zostawił za sobą nałóg, część dawnych frustracji, przyznał nawet, że teraz nie dogadałby się z dawnym sobą. Jest z tego przeobrażenia ewidentny artystyczny pożytek. Rapowi konserwatyści będą zachwyceni, reszta powinna być zadowolona.

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • Nie chce mi się z tobą gadać... "Psy" wracają do kin!

  9 maja w ramach festiwalu Off Plus Camera w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbędzie się premiera zrekonstruowanych cyfrowo "Psów" Władysława Pasikowskiego. Tydzień później kultowy obraz wróci na ekrany kin w całej Polsce.

 • Najlepsze piosenki w "Must Be The Music"

  Poniżej prezentujemy 10 najlepszych utworów piątej edycji "Must Be The Music". Przypomnijmy, że półfinalistów muzycznego show Polsatu poznamy w niedzielę (14 kwietnia).

Dyskusje na temat: stare brudy