• Informacje na temat:

  stare dżinsy

Artykuły na temat: stare dżinsy
 • "Stawiam na Tolka Banana": "Stare miał dżinsy..."

  "​...starą koszulę, w dziurawych kamaszach szedł". Słowa ballady autorstwa Jerzego Matuszkiewicza sprawiały, że całe rodziny siadały przed telewizorem, by śledzić przygody gangu Karioki i Tolka Banana

 • Kayah: Nowe i cenne doświadczenie

  Kłopoty Dody z kręgosłupem, olimpijska forma Kayah i stare poczucie humoru zwycięzców konkursu trendy - w niedzielę (5 czerwca) późnym wieczorem zakończył się festiwal Sopot TOPtrendy.

 • Stare miał dżinsy, starą koszulę

  Banan i inni" Julek, "Cegiełka" i "Cygan" spotykają się nad jego grobem. "Cygan" jeszcze raz sięga po skrzypce i gra balladę z serialu "Stawiam na Tolka Banana": "Stare miał dżinsy, starą koszulę...

 • "Niezniszczalni 3": Najlepsza część serii?

  Jeśli wydawało wam się, że w pierwszej oraz drugiej części "Niezniszczalnych" widzieliście już wszystko i nic was nie będzie w stanie zaskoczyć, przyjmijcie wyzwanie rzucone przez twórców części trzeciej, która jest jeszcze bardziej dynamiczna, emocjonująca, dowcipna, i spektakularna!

 • "Stawiam na Tolka Banana": Wszyscy kochali Kariokę

  ...„Stare miał dżinsy, starą koszulę, w dziurawych kamaszach szedł...”. Któż nie pamięta serialu o szajce nastolatków, którym przewodziła dziewczyna. Postać rezolutnej Karioki grała Agata Siecińska.

 • Stylistka gwiazd

  Katarzyna Łukaszyńska zna telewizję od podszewki. Kiedyś aktorka, dzisiaj stylistka opowiedziała o swojej współpracy z gwiazdami szklanego ekranu i wyjaśniła, jak zmienia się styl dziennikarzy telewizyjnych.

 • „Stawiam na Tolka Banana”: 40 lat pierwszego młodzieżowego gangu

  ..."Stare miał dżinsy, starą koszulę w dziurawych kamaszach szedł. Z odwagą w sercu, z dumą na twarzy, czy dobrze było czy źle" - 40 lat temu słowa tej piosenki zabrzmiały z ekranów po raz pierwszy i prawie natychmiast trafiły do codziennego repertuaru wszystkich podwórkowych urwisów, a serial "Stawiam na Tolka Banana" zawładnął wyobraźnią młodzieży okresu PRL-u.

 • Szostak: Według różnych portali w ostatnich latach kilka razy miałam efekt jojo. A ja mam...

  ...taką sylwetkę, że zależnie od tego, co założę, to raz jestem szczuplejsza, raz jestem grubsza. Mam kobiecą sylwetkę, więc jeśli na przykład założę obcisłe dżinsy, to biodra są bardziej uwydatnione...

 • Daria Trafankowska: o jej problemach finansowych mało kto wiedział

  ...wspominała, że musi brać kredyt, by spłacić poprzednie, a gdy wraca wieczorem do domu modli się, by znaleźć na ulicy 10 złotych. Po synu donaszała swetry i dżinsy. - Taki mam luzacki styl - machała...

 • Jacek Zejdler został znaleziony martwy. Przyczyna śmierci nadal nieznana

  Nastoletnie dziewczyny szalały za nim, jego ekranowy image był niedościgłym wzorem dla ich kolegów. Nonszalancko przybrudzone koszule flanelowe, nieodłączne dżinsy i pasek z imponujących rozmiarów(...) o dziurawych kamaszach i starej koszuli... *** Zobacz więcej materiałów:

Wideo na temat: stare dżinsy
 • "Ballada o Tolku Bananie"

  „Stare miał dżinsy, starą koszulę w dziurawych kamaszach szedł. Z odwagą w sercu, z dumą na twarzy, czy dobrze było czy źle” – 40 lat temu słowa tej piosenki zabrzmiały z ekranów po raz pierwszy i prawie natychmiast trafiły do codziennego repertuaru wszystkich podwórkowych urwisów.

Dyskusje na temat: stare dżinsy