• Informacje na temat:

  stare klipy

Artykuły na temat: stare klipy
 • Za co kochamy Modern Talking?

  160 milionów sprzedanych płyt na całym świecie oraz przeboje, które zna zarówno młode jak i stare pokolenie. O kogo chodzi? Oczywiście o Modern Talking. Grupa w tym roku świętuje 30-lecie i właśnie na tę okazję przygotowano specjalny album, podsumowujący dotychczasową działalność duetu.

 • Recenzja Peja (RPS/WHR) "Książę aka. Slumilioner": Bardziej Ryszard niż Peja

  Poznański raper zostawił za sobą nałóg, część dawnych frustracji, przyznał nawet, że teraz nie dogadałby się z dawnym sobą. Jest z tego przeobrażenia ewidentny artystyczny pożytek. Rapowi konserwatyści będą zachwyceni, reszta powinna być zadowolona.

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Szymon Wydra: Stare konie jesteśmy

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy klip Szymona Wydry i zespołu Carpe Diem pt. "Będę sobą". Singel promuje czwartą już płytę grupy. Album ma ukazać się we wrześniu tego roku.

 • Muzyka w TV.INTERIA.PL

  Zapraszamy do TV.INTERIA.PL , internetowej telewizji w portalu INTERIA.PL! Właśnie tam możecie zobaczyć najnowsze klipy z największymi przebojami pop i hip hop, ale także klasyczne teledyski z lat 70., 80. i 90. Nie zabraknie też programu dla fanów cięższych brzmień i alternatywnych klimatów.

 • "Autentyczne historie"

  Duet WSZ/CNE, czyli Wujek Samo Zło i Człowiek Nowej Ery, to stare rapowe wygi. W połowie października 2005 roku do sklepów trafił ich drugi wspólny album, "Jeszcze raz", pilotowany singlem z piosenką tytułową oraz utworem "Gangsterka". My prezentujemy Wam ich w trzech odsłonach. Jako raperów studyjnych nagrywających płyty, freestylowców zmagających się na bitwach i rap reporterów, którzy donoszą

 • Opole: Powiew świeżości?

  Czy alternatywnie brzmiący przebój "Pokój na jedną noc" grupy The Cuts ma szansę zaistnieć 12 czerwca podczas opolskiego konkursu Premiery?

 • Polska premiera DVD Johna Lennona

  W poniedziałek, 27 października, swoją polską premierę ma DVD Johna Lennona, zatytułowane "Lennon Legend - The Very Best Of John Lennon". Z okazji premiery DVD ukazała się również reedycja albumu "Lennon Legend" w nowej szacie graficznej. Wydawcą jest wytwórnia Pomaton. DVD "Lennon Legend - The Very Best Of John Lennon" to 20 utworów, nowe teledyski, niepublikowane do tej pory materiały filmowe i dodatki specjalne. Dźwięk na DVD został specjalnie przygotowany w opcji 5.1 surround sound.

 • "Zadbać o legendę"

  Slum Village to żywa legenda amerykańskiego rapu. Grupa z Detroit od czasu wydania pierwszej nielegalnej płyty zmieniała swój skład. Obecnie Slum Village tworzą dwaj MC's T3 i Elzhi. Najwierniejsi fani zawsze wierzyli, że nawet bez docenianego producenta JayDee'ego i ekscentrycznego rapera Baatina, Slum Village jeszcze wiele dokonają. Zanim pobiegniecie do sklepu po ich najnowszą płytę zatytułowaną po prostu "Slum Village" (2005), przeczytajcie poniższy wywiad. Z T3, jedynym oryginalnym...