• Informacje na temat:

  stare lokum

Artykuły na temat: stare lokum
 • Natalia Klimas w zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa! Pokazała swój nowy apartament!

  Natalia Klimas (36 l.) niedługo pierwszy raz zostanie mamą. Stara się przygotować do tego wydarzenia jak najlepiej, dlatego był to ostatni moment, by przeprowadzić się do nowego lokum.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Przyjaciółki

  Anka odwiedza Julkę i Czarka w ich nowym mieszkaniu. Lokum jest obskurne. Patrycja umawia się z Wiktorem w greckiej restauracji. Wspólna kolacja i alkohol...

 • Doda ma wielki problem

  Jak czytamy w "Fakcie", popularna piosenkarka nie może znaleźć mieszkania.

 • Córka Komorowskiego kupiła mieszkanie w Warszawie za gotówkę! "Dziwne zbiegi okoliczności"

  Elżbieta Komorowska (27 l.), najmłodsza córka byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, kupiła w lutym 2016 roku mieszkanie w kamienicy na starym Mokotowie. Jak mówi Piotr Guział, warszawski radny, nabyciu lokum towarzyszyły "dziwne zbiegi okoliczności".

 • Przemysław Babiarz: Komentując, podjadam

  Popularny komentator sportowy Przemysław Babiarz niedawno drugi raz z rzędu zdobył Telekamerę. Dziennikarz w telewizji pracuje już od 22 lat, a chrzest bojowy przeszedł, prowadząc "Sportową Sobotę".

 • Małgorzacie Foremniak to się powodzi! Kupiła...

  Małgorzata Foremniak (46 l.) w przeciwieństwie do wielu kolegów aktorów nie odczuwa panującego kryzysu. Właśnie przeprowadziła się do nowego lokum za co najmniej 2 miliony złotych!

 • "Ulice tego słuchają"

  Jak sami mówią, ich druga płyta "skatuje twój subwoofer, porozbija ci szyby w oknach, a w sąsiadach będziesz miał największych wrogów". I chyba trudno o lepszą zapowiedź materiału formacji Północny Toruń Projekt, który za sprawą Wielkiego Joł ujrzał światło dzienne pod koniec 2008 roku. Poznajcie absolutnych pionierów crunku w naszym kraju - przed wami Brozi, Buczer, Luba, Zawik oraz Zelo. Ze składem rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • Jarosław Kret: Tajna kryjówka dziennikarza

  Choć od trzech lat Beata Tadla (42 l.) i Jarosław Kret (54 l.) oficjalnie mieszkają razem, zdarza się, że pogodynek ucieka z domu do swego lokum. Beata jest coraz bardziej sfrustrowana. Ile jeszcze wytrzyma?

 • Koniec kilku klubów

  Dziś podpadnę (i to strasznie) zwolennikom zamkniętego niedawno warszawskiego klubu Le Madame. Mianowicie stwierdzę, że zamknięto go słusznie. I powiem to w czasie trwającego właśnie Festiwalu Równości. Aż mnie serce boli, niestety.

Wideo na temat: stare lokum
 • "Przyjaciółki": Robert przyjeżdża do Ingi, a Patrycja umawia się z Wiktorem

  (Magdalena Stużyńska - Brauer) odwiedza Julkę (Nicole Bogdanowicz) i Czarka (Kamila Kula) w ich nowym mieszkaniu. Lokum jest obskurne. Patrycja (Joanna Liszowska) umawia się z Wiktorem (Paweł Deląg) w greckiej restauracji. Wspólna kolacja i alkohol zbliżają ich do siebie. Zuza (Anita Sokołowska) odzyskuje swoje stare stanowisko w banku. Paweł (Bartek Kasprzykowski) zacieśnia swoje relacje z Zosią (Malwina