• Informacje na temat:

  stare odmiany

Artykuły na temat: stare odmiany
 • ...wewnętrzna i brak współdziałania.Zapragniesz odmiany i nowych wrażeń. Uwaga, dzieli Cię już tylko krok od zrobienia czegoś nieodpowiedzialnego (oszukanie partnera, zranienie jego uczuć). Zanim więc(...) podjętych decyzji oraz wpływ Słońca. Czas na prawdziwy odpoczynek!Koniec miesiąca upłynie pod znakiem pojednania ze wszystkimi, nawet stare konflikty i spory nagle znikną, a w ich miejscu pojawi się...

 • Jerzy Bończak: Spełniły się moje marzenia

  Mieszkam w starym domu z cegły, który stoi nad jeziorem, przyjaźnię się z sąsiadami a w sadzie mam jabłonie Cesarz Wilhelm - mówi Jerzy Bończak, który od ponad 20 lat spędza wolny czas na Warmii.

 • Tak wyglądał Karolak w młodości

  ...! Znajdowaliśmy rzeczy, których teraz już nie ma: stare niemieckie bunkry, wieże obserwacyjne z działami, które wtedy, w latach siedemdziesiątych, nie były jeszcze zdemontowane. To wszystko mocno pobudzało naszą(...) obronie dyplomu Karolak dostał angaż w Teatrze im. Słowackiego. Życie krakowskiej bohemy bardzo mu odpowiadało, ale wkrótce zapragnął odmiany - razem z Mikołajem Grabowskim, z którym pracował jeszcze...

 • Trudne początki Przystanku Woodstock. "Prze-pra-sza-my"

  Brak gwiazd, konflikt z mieszkańcami, fatalna prasa, agresywni uczestnicy - lekko nie było. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment książki "Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata", napisanej przez Jana Skaradzińskiego i Jurka Owsiaka. Przypomnijmy, że tegoroczna, 20. edycja imprezy rozpocznie się w czwartek, 31 lipca, w Kostrzynie nad Odrą.

 • "Gra o tron": Gdzie się kręci serialowe hity?

  ...od śródmieścia stolicy. Dla odmiany powstańczą Warszawę z "Czasu honoru" zagrały ruiny fabryk z okolic Wałbrzycha, z Walimia i Świebodzic. Za droga Norwegia Pracę ułatwili sobie nieco...

 • Ostróda Reggae Festival w nowym miejscu

  W dniach 9-11 sierpnia odbywać się będzie 13. edycja Ostróda Reggae Festival. Święto dla fanów jamajskich brzmień po raz pierwszy zostanie zorganizowane w nowym miejscu.

 • Duże jest piękne

  Nie stosują cudownych diet. Nie mają talii osy. Są za to nowymi symbolami piękna i kobiecości - w rozmiarze XXL!

 • Weekendowi królowie życia

  "Kac Vegas w Bangkoku" ("The Hangover Part II"), reż. Todd Phillips, USA 2011, dystrybutor Warner Bros., premiera kinowa 3 czerwca 2011 roku.

 • Katarzyna Bosacka: Siła jest w nas

  Gospodyni "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" od lat daje widzom wskazówki, jak robić zakupy z głową. Spędza tym samym sen z powiek m.in. producentom żywności. Katarzyna Bosacka opowiada, co sądzi o głośnej ostatnio dyskusji na temat GMO.

 • "Dom w głębi lasu": Chcę, żebyś wykręcił mi numer!

  Pełnometrażowy debiut Drew Goddarda to historia kilkorga przyjaciół, którzy postanawiają spędzić urokliwy weekend w starej chacie w głębi lasu. Spod ziemi zaczynają jednak wygrzebywać się zombie, więc wiejska sielanka zamienia się w koszmar (który nie ma nic wspólnego z minionym latem), a wokół rozlega się krzyk (jaki powinien usłyszeć Wes Craven).