• Informacje na temat:

  stare produkcje

Artykuły na temat: stare produkcje
 • "Stawiam na Tolka Banana": "Stare miał dżinsy..."

  W 1973 roku Stanisław Jędryka po raz czwarty sięgnął po prozę Adama Bahdaja. Ponieważ wszystkie wcześniejsze wspólne produkcje tego duetu ("Do przerwy 0:1", "Wakacje z duchami" i "Podróż za jeden uśmiech") odniosły ogromny sukces, reżyser bez problemu uzyskał "zielone światło" od wszelkich decydentów. Co prawda po emisji pierwszego odcinka "Stawiam na Tolka Banana" okazało się, że znalazł się...

 • "Taniec z Gwiazdami": Kaczorowska nago na parkiecie?

  W najbliższym odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska rozpocznie występ, leżąc na parkiecie obsypana płatkami róż. Pamiętacie "American Beauty"?

 • Nowe wersje starych hitów: "Nieustraszony"

  "Nieustraszony" na długo zapisał się w pamięci widzów. Na tyle, by lata po zakończeniu serialu mówiono o nakręceniu kontynuacji, a nawet próbowano zrealizować kolejne projekty.

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • "Rozbite marzenia. 1918-1939": Międzynarodowa produkcja w styczniu w Dwójce

  .... Niektórym towarzyszy smutek, rozczarowanie, stare lęki i nienawiść, ale pojawiają się również nowe marzenia i nadzieje. Klimat tamtych czasów poznamy m.in. dzięki zapisanym w dziennikach...

 • Aneta Zając marzy, by zatańczyć w musicalu

  Aneta Zając wciąż nie może otrząsnąć się z emocji, jakie dostarczył jej udział w 1. edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". Aktorka bardzo chciałaby teraz zatańczyć w musicalu.

 • "Kochane kłopoty": Powrót do Stars Hollow - mamy nowy zwiastun

  Serwis Netflix udostępnił zwiastun serialu "Kochane kłopoty", w którym możemy zobaczyć mnóstwo nowych scen z czteroodcinkowej kontynuacji kultowej produkcji.

 • Za co kochamy Modern Talking?

  160 milionów sprzedanych płyt na całym świecie oraz przeboje, które zna zarówno młode jak i stare pokolenie. O kogo chodzi? Oczywiście o Modern Talking. Grupa w tym roku świętuje 30-lecie i właśnie na tę okazję przygotowano specjalny album, podsumowujący dotychczasową działalność duetu.

 • Osoba z produkcji "Na Wspólnej": Bożena Dykiel po operacji szybciej się męczy

  Wspólnej". Zaznacza jednak, że Bożena Dykiel należy do starej dobrej gwardii aktorskiej. Zawsze punktualnie w garderobie i na zdjęciach, zawsze świetnie przygotowana. Praca w serialu to nie...

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

Zdjęcia na temat: stare produkcje
Wideo na temat: stare produkcje
 • Andrzej Grabowski wraca na plan serialu „Blondynka”

  - Zgodziłem się zagrać wójta. Powiedziałem: "Dobra, ale będę grał o kulach". Na co oni powiedzieli: "No dobra, napiszemy, że wójt miał operację biodra". Śmieszne mi to się wydaje. Serial jest kręcony w pięknych miejscach na Podlasiu, w Supraślu za Białymstokiem. Naprawdę cudowne klimaty, cudowne miejsca, fantastyczni ludzie, szkoda tylko, że będę grał o kulach - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Andrzej Grabowski. W marcu media informowały o tym, że aktor dostał angaż w...

Dyskusje na temat: stare produkcje