• Informacje na temat:

  stare pudełko

Artykuły na temat: stare pudełko
 • „M jak miłość”: Kisielowa i Staszek zostaną parą? Czy połączy ich wielka miłość?

  Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zjawi się w komisariacie, by złożyć zeznanie w sprawie napadu, którego była świadkiem. Staszek (Sławomir Holland), chcąc ją zbyć i jak najszybciej wyjść z biura, podaruje jej pudełko z ciastkami, nie wiedząc, że było ono przeznaczone dla Uli (Iga Krefft) i że Janek (Tomáš Kollárik) ukrył w nim karteczkę z niedwuznacznym wyznaniem i niemoralną propozycją!

 • Młodzi producenci na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Młodzi producenci zrzeszeni w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych (KIPA) w wyraźny sposób zaznaczą swoją obecność na trwającym 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

 • Elif

  ...odc. 149 Melek ma za złe Melihowi, że tak długo ukrywał przed nią prawdę. Veysel próbuje zaimponować Tulay. Kenan i Tugce zabierają Arzu na spacer w miejsca, które kiedyś lubiła. Ona jednak nadal nie jest w stanie sobie niczego przypomnieć. Kiraz znajduje w pokoju Aliye stare pudełko. Aliye przeczuwa, że będzie musiała zmierzyć się z przeszłością. Obawy okazują się uzasadnione. Odwiedza ją Melek...

 • Bon Jovi pracuje nad boxem

  Richie Sambora w wywiadzie udzielony kilka dni temu jednemu z amerykańskich magazynów powiedział, że zespół Bon Jovi powoli zaczyna już prace nad jubileuszowym boxem, który ma być podsumowaniem 20-letniej kariery zespołu. Pudełko będzie do kupienia najprawdopodobniej w 2004 roku.

 • "M jak miłość": Magda przyjmie pierścionek od Andrzeja!

  Przypadkiem Magda (Anna Mucha) znajdzie w domu czerwone, aksamitne pudełko, a w nim pierścionek zaręczynowy, który kupił dla niej Budzyński (Krystian Wieczorek) i od razu nabierze podejrzeń, które(...) kolejnego ślubu. - Mąż, żona? Już jesteśmy jak stare, dobre małżeństwo. Bez tych wszystkich niepotrzebnych ceremonii, pieczątek... - skomentuje w 1346. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja 29 stycznia...

 • Liczy się intencja, czyli gwiazdkowe prezenty

  Bywa, że wymyślenie idealnego świątecznego upominku sprawia nam kłopot. Mamy więc kilka podpowiedzi. Przedstawiamy listę prezentów, o których marzą gwiazdy. Może znane osoby zainspirują nas do własnoręcznego wykonania podarunków?

 • "Barwy szczęścia": Kim jest pan Szuman?

  A gacie (Natalia Zembrzycka) i Pawłowi (Mateusz Rzeźniczak) nie uda się przekonać Nicolasa (Ylan Anofua), by - zanim przekażą policji znalezione w starym domu monety i pudełko z pożółkłymi fotografiami - poczekali, aż skontaktuje się z nimi właściciel skarbu. - Jutro zgłoście się z tym do mnie - usłyszą. Tymczasem do drzwi Pyrków zapuka 80-letni Jan Szuman (Stanisław Brudny). Przedstawi się...

 • Odnaleziono niemiecki film

  Zaginiony niemiecki film fabularny z 1925 roku, pt. "Gdy świat grzeszny woła...", odnaleziono w zbiorach polskiej Filmoteki Narodowej - poinformował na czwartkowej konferencji prasowej w Warszawie dyrektor filmoteki prof. Tadeusz Kowalski.

 • Małgorzata Foremniak tęskni za Waldemarem Dzikim. "To były czas, kiedy oboje byli szczęśliwi"

  ....  - Niedawno Małgosia robiła porządki w domu i znalazła pudełko z rzeczami Waldka. Wśród nich była jej fotografia z Telekamer w 2003 roku. Wzruszyła się, bo nie wiedziała, że zachował to zdjęcie. Ale on był człowiekiem starej daty, lubił fotografie wywołane na papierze, zbierał różne pamiątki. To były czasy, kiedy oboje byli szczęśliwi - opowiada "Rewii" znajoma aktorki.  Poznali się na planie...

 • Dziewczyna i chłopiec

  Brytyjski dramat "Była sobie dziewczyna" z odkryciem roku Carey Mulligan, nagrodzony francuskim Cezarem dokument "Plaże Agnes" oraz "Twój na zawsze" z gwiazdorem "Zmierzchu" - Robertem Pattinsonem to najważniejsze premiery tygodnia.