• Informacje na temat:

  starsza siostra

Artykuły na temat: starsza siostra
 • Starsza siostra

  Młody chłopak poszukuje swojej siostry, która po pracy nie wróciła do domu. Dziewczyna jest chora na cukrzycę, w jej poszukiwaniach liczy się każda chwila....

 • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

  "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.

 • Justyna Steczkowska: Jej starsza siostra wkracza do show-biznesu!

  Starsza siostra Justyny Steczkowskiej (44 l.), Agata (50 l.), też zrobi karierę?

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Victoria Beckham pokazała siostrę!

  Dzięki fotce na Instagramie, wszyscy mogą zobaczyć, jak wygląda starsza siostra Victorii Beckham (42 l.). Podobne?

 • Ciąża w finale "Z kamerą u Kardashianów"

  Największa gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" spodziewa się drugiego dziecka ze swoim mężem Kanye'em Westem. Po wielu miesiącach starań North West w końcu zostanie starszą siostrą. Odcinek show, w którym Kim ogłasza nowinę, obejrzymy już 14 czerwca o godz. 20 tylko na kanale E!

 • Królowa Elżbieta II zniszczyła miłość siostry?

  ...i sprawiło, że królem Wielkiej Brytanii został ojciec księżniczek, Jerzy, a starsza z jego córek stała się następczynią tronu. Drugi raz takiego zawirowania skostniała brytyjska monarchia mogłaby nie(...) w klubach, nawiązywała bliskie relacje z artystami, a także zaczęła nałogowo palić papierosy, to wierzyła, że w końcu jej siostra zapomni o kapitanie. I tak się stało. Gdy w 1959 roku Małgorzata...

 • "Rozdzieleni": Groza rosyjskiej inwazji

  27 marca - pod tytułem "Rozdzieleni" - do polskich kin trafi film "The Search", nowe dzieło Michela Hazanaviciusa - autora głośnego i obsypanego Oscarami "Artysty".

 • Justyna Steczkowska nie może się porozumieć ze starszą siostrą!

  ...powiedzieć. Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi, nie tylko Justyna nie pochwala postawy Agaty. Także jej młodsza siostra Cecylia jest temu przeciwna, zwłaszcza ze względu na ich mamę. - Wiem o tym...

 • "Złota dama" : Obraz z przeszłości

  Tytułowa kobieta z filmu Simona Curtisa to Złota Adela z głośnego obrazu Gustava Klimta. Malarz uwiecznił na nim postać Adeli Bauer-Bloch, Żydówki z Wiednia, która w połowie lat dwudziestych XX wieku zmarła na zapalenie opon mózgowych.

Zdjęcia na temat: starsza siostra
Wideo na temat: starsza siostra
 • Sara Boruc ostro o stylu Kaczyńskiego!

  Sara Boruc oraz jej siostra Ines oceniły styl polityków. Celebrytki stwierdziły, że prezes Kaczyński może podobać się jedynie starszym kobietom, które na niego głosowały. "Na tego pana staram się nie patrzeć za długo" - stwierdziła z obrzydzeniem żona Boruca. Siostry odniosły się również do ubioru reszty polityków komentując, że "nic już im nie pomoże". (Videoportal/x-news)

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 657.

  Do Polski przylatuje z Bostonu doktor Sara Mandel – siostra Hany – która ma operować dziecko Oli, jeszcze przed jego narodzinami. Tymczasem Falkowicz znów ma rodzinne kłopoty. Matylda nadal ukrywa przed bliskimi, że spotyka się ze starszym chłopakiem Rafałem. A Gawryło znajduje w końcu zapłakaną dziewczynkę przed swoją kliniką. W pracy Piotr zajmuje się za to kolejnym przeszczepem nerki.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1628.

  Agata i Paweł towarzyszą pełnemu obaw Szumanowi w spotkaniu po latach z Bellą Gross. Okazuje się, że jego przyjaciółka z dzieciństwa jest siostrą zakonną... W domu Marka trwa cicha wojna między Sylwią i Witkiem, a po kolejnym starciu z Paszkowską chłopak nie wraca do domu... Amelia nie może doczekać się relacji syna ze spotkania z dziewczyną, którą sama dla niego wybrała. Ku rozpaczy starszej pani, Bruno szczerze przyznaje, że randka zakończyła sie fiaskiem, a on nie ma zamiaru szukać na siłę...

Dyskusje na temat: starsza siostra
 • Re: "M jak miłość": Dwie nowe pary?

  A ona nie jest za młoda dla niego? Wygląda jak starsza siostra Zosi.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Sulejman umiera?

  I tylko dlatego Selim całego państwa od razu nie przechlał, że nim bystrzejsza starsza siostra sterowała z tylnego siedzenia.

 • Re: "M jak miłość": Romantyczne zaręczyny w Grabinie

  Stare :)moja siostra kiedyś to opowiadała a ona jest starsza ode mnie to musi być naprawdę stare :)

 • Re: "M jak miłość": Kto następny?

  Już nie wiedzą co wymyślać, a tak swoją drogą to Budzyński powiniem się cieszyć, że Marta postanowiła się z nim rozstać, w ogóle nie pasują do siebie, on przystojny, ona brzydka, wygląda jak jego dużo starsza siostra, nie pasowali do siebie, źle dobrani aktorzy.

 • Re: "Złotopolscy": Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - historia ich wielkiej miłości

  większość słyszała o aktorce Catherine Deneuve lecz czy ktoś pamięta że jej starsza nieco lecz o wiele bardziej utalentowana siostra ,aktorka Francoise Dorleac spłonęła w samochodzie w wypadku mając zaledwie 25 lat !!! Był rok 1967.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Drastyczna zmiana głównej bohaterki!

  Tyle, że w późniejszych odcinkach wchodzi do serialu kolejna siostra Sulejmana, starsza od Hurrem o 5 lat, a wygląda dużo młodziej. Moje zdanie jest takie, że nowej aktorka w chwili wejścia do serialu wyglądał zbyt powżnie. Ty możesz mieć inne. Wszak dla Ciebie 38 lat to już schyłek życia.

 • Re: "Na Wspólnej": Lucyna Malec siłę czerpie z miłości

  Większość takich przypadków jest wynikiem uszkodzeń okołoporodowych, najczęściej w efekcie błędów lekarskich. Co to ma do prowadzenia się kobiet w ciąży?! Moja starsza siostra (lat 61) jest sparaliżowana na skutek złego założenia kleszczy na jej główkę w trakcie trudnego porodu i braku decyzji o cesarskim cięciu u mojej mamy, mimo wcześniejszych wskazań. Umysłowo jest zupełnie sprawna i opieka

 • Re: "Beverly Hills 90210": Metryki pełne kłamstw

  Mam 88 lata, jestem wdowa, rozdzice nie zyja, mlodsza siostra mieszka w innej czesci Polski, starszy o rok brat mieszka w moim miescie ale nie interesuje sie juz tymi sprawami. Podaje wiek 58 moj chlopak ma 71 lat i przekonany jest ze chodzi ze smarkata napalona seksualnie mloda kobieta. Czy myslicie ze powinnam mu wyznac ze jestem od niego o 17 lat starsza?

 • Re: "rodzinka.pl": Maciej Musiał jest już... po ślubie!

  Wiedłocha..." naprawdę? To chyba jakis głuptas musaiłby być żeby nazywać pania Agnieszkę sympatią Musiała. Ona jest 9 lat starsza od niego. To mogłaby być jego starsza siostra, a nie dziweczyna

 • Dagmara Domińczyk, starsza siostra...

  Super byle by nie szły drogą Dżoany Klupy. Bo później wstyd się przyznać.