• Informacje na temat:

  start aktorskiej

Artykuły na temat: start aktorskiej
 • "Na Wspólnej": Trudny start

  ...też nie ma powodów do narzekania - od piętnastu lat wciela się w uwielbianego przez widzów Romana Hoffera, występuje na deskach TR Warszawa i uczy aktorstwa w Szkole Aktorskiej Machulskich. Mimo trudnego startu świetnie sobie dał radę. hm 

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "M jak miłość" bez Marii Pawłowskiej?

  Czujni widzowie "M jak Miłość" z pewnością zauważyli, że od pewnego czasu próżno szukać w serialu Ani, czyli byłej dziewczyny Marcina (Mikołaj Roznerski). Czy powodem nieobecności postaci granej przez Marię Pawłowską były jej problemy zdrowotne? Aktorka niedawno zamieściła w sieci wpis tłumaczący jej dłuższą przerwę w internetowej i aktorskiej aktywności.

 • Teresa Lipowska: Emerytura? To nie dla mnie

  W tym roku mija 65 lat, odkąd Teresa Lipowska zadebiutowała przed kamerą. Od tamtej pory właściwie nie zwolniła tempa.

 • "Barwy szczęścia": To jest ich czas

  ...główną, a w 2004 roku, u boku ojca zadebiutowała na dużym ekranie w komedii "Atrakcyjny pozna panią..." Ma na koncie też seriale "Czas honoru" i "Lekarze na start". Odważny początek Porównań do...

 • Stanisław Mikulski nie żyje

  Stanisław Mikulski, aktor znany przede wszystkim jako odtwórca roli Hansa Klossa w serialu "Stawka większa niż życie", nie żyje. Zmarł w czwartek, 27 listopada, nad ranem. Miał 85 lat.

 • "O mnie się nie martw": Paweł Domagała po raz drugi zostanie ojcem!

  Paweł Domagała, czyli Krzysztof Małecki z "O mnie się nie martw", wkrótce po raz drugi zostanie tatą. Aktor i jego ukochana - Zuzanna Grabowska, czyli doktor Marta Pociej z "Lekarzy na start" - nie mogą już doczekać się dnia, kiedy ich rodzina znów się powiększy.

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • "Barwy szczęścia": Biznesmen czy bandyta? - rozmowa z Przemysławem Cypryańskim

  ...wrócić. Pozazdrościłem mojemu młodszemu bratu, który w zeszłym roku wystartował w maratonie nowojorskim. Zdobył już także, dzięki dobrym startom, kwalifikację do tegorocznego. Podobnie jak moja siostra, która wylosowała możliwość wzięcia udziału w biegu. Fajnie byłoby do nich dołączyć, zwłaszcza że w maratonie mogą brać udział drużyny. Ten start to pretekst, ciągnie mnie do Nowego Jorku, chcę...

 • Justyna Pochanke: Godzinami rozgryzam detale

  Główna twarz "Faktów" TVN, laureatka Telekamery "Tele Tygodnia" poprowadzi jedno z najdonioślejszych wydarzeń telewizyjnych roku - wieczór wyborczy. Dziennikarka, która przed laty relacjonowała tragedię WTC, opowiada o stylu pracy, który jej odpowiada, stresie, marzeniach, byciu matką i... ulubionym reżyserze.

Zdjęcia na temat: start aktorskiej
Wideo na temat: start aktorskiej
 • Starcie Tytanów

  W filmie "Starcie Tytanów" zwykli ludzie walczą z królami, a królowie walczą z bogami w ostatecznym sporze o władzę. Jednak wojna między bogami mogłaby zniszczyć cały świat. Zrodzony z boga, lecz wychowany wśród ludzi Perseusz (Sam Worthington) nie może zrobić nic, by ocalić swoją rodzinę przed Hadesem (Ralph Fiennes), mściwym bogiem podziemia. Nie mając już nic do stracenia, Perseusz zgłasza się na ochotnika do poprowadzenia niebezpiecznej misji, aby pokonać Hadesa, zanim zdoła on odebrać...

 • Captain America: Pierwsze starcie

  Kapitan Ameryka /właściwie Steve Rogers/ to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w super bohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, jego największym wrogiem jest Red Skull.

 • Kwartet

  Przewrotna komedia o życiu i miłości w reżyserii Dustina Hoffmana. Prawdziwy popis gry aktorskiej w wykonaniu gwiazdorskiej obsady: laureatki dwóch Oscarów Maggie Smith, jednego z najsłynniejszych brytyjskich komików Billy'ego Connolly'ego, nominowanej do nagrody Akademii Pauline Collins i dwukrotnie nominowanego do Oscara Toma Courtenaya. To będzie niepowtarzalny koncert, w którym światowej sławy kwartet wokalny znów zaśpiewa razem. Na scenie spotkają się Jean - ekscentryczna diva, jej...

Dyskusje na temat: start aktorskiej
 • Re: Monika skończy w areszcie!

  współczesnych Dulskich pokazana wyśmienicie i trafnie. I te dialogi kulturalne , jak dawniej bywało.... trochę razi skrótowość fabułki. Start młodej bohaterki pierwszego planu w towarzystwie krakowskich asów sceny oraz finezyjności Zmudy da Julii potężny impuls do dorównania w profesji aktorskiej, czego jej serdecznie życzę.