• Informacje na temat:

  stary kolor

Artykuły na temat: stary kolor
 • Pamela Anderson: Nie wiem, jaki jest mój prawdziwy kolor włosów

  ..., ścinając włosy na krótko. Z kolorem tak się jednak zżyła, że nie chciała go zmieniać. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że jej platynowy blond to zasługa farby do włosów, którą stosuje bardzo często(...) innym kolorze włosów?

 • Anna Wendzikowska: Randka z gwiazdą Hollywood?

  Anna Wendzikowska przyznaje, że propozycje prywatnych spotkań z gwiazdami Hollywood są niezwykle kuszące, ale zawsze stara się zachować zdrowy rozsądek. Dziennikarka zdradza jednak, że raz straciła głowę dla swojego rozmówcy, a jej uczucie zostało odwzajemnione.

 • Barbara Kurdej-Szatan nie do poznania! Co za zmiana!

  Barbara Kurdej-Szatan (32 l.) zaszalała z kolorem włosów. Pasuje jej?

 • Śląska Grupa Bluesowa: Koncert dla Jana "Kyksa" Skrzeka

  30 stycznia w Mszanie Dolnej odbędzie się specjalny koncert Śląskiej Grupy Bluesowej dla Jana "Kyksa" Skrzeka. Lider tej formacji przeszedł udar mózgu.

 • Macademian Girl żali się na rasizm w Polsce!

  Blogerka Macademian Girl (27 l.) niejednokrotnie spotkała się z niechęcią spowodowaną jej kolorem skóry. Teraz gwiazda jest bardziej odporna na hejt i stara się dzielić tą postawą ze swoimi fankami. Jej zdaniem w życiu najważniejsze jest być sobą i o to warto walczyć.

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

 • Aneta Zając łysa! Co się stało?!

  Aktorka, znana głównie z roli Marysi w serialu "Pierwsza miłość", od lat wygląda niemalże tak samo. Na przestrzeni lat można zauważyć tylko wahania wagi gwiazdy, ale od zawsze jest wierna mniej więcej takiej samej fryzurze, kolorowi włosów.  Nic dziwnego, że najnowsze zdjęcie Anety mocno zaskoczyło jej fanów.  Na profilu celebrytki w mediach społecznościowych właśnie pojawiło się zdjęcie...

 • Maria Pakulnis: Ten magiczny czas

  W przededniu Wigilii Maria Pakulnis opowiada o przygotowaniach do świąt i kulinarnych tradycjach. - Moja rodzina pochodzi z Litwy, więc na stole nie może zabraknąć kutii - zdradza aktorka .

 • A jednak to prawda! Iwona Pavlović w końcu się tym podzieliła

  ...turnieje do Niemiec, Belgii, Holandii, Francji. Miał biały kolor. Chyba do dziś lubię biały kolor, bo nawet teraz mam biały samochód, to są wspomnienia... Ten maluch miał bagażnik na dachu, taki zlany...

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

Zdjęcia na temat: stary kolor
 • Joanna Horodyńska zmieniła kolor włosów!
Dyskusje na temat: stary kolor