• Informacje na temat:

  stary romans

Artykuły na temat: stary romans
 • "Wspaniałe stulecie": Nowy/stary romans

  Dawno już nie było żadnych wieści na temat miłosnych przygód Meryem Uzerli.

 • Anna Wendzikowska: Randka z gwiazdą Hollywood?

  Anna Wendzikowska przyznaje, że propozycje prywatnych spotkań z gwiazdami Hollywood są niezwykle kuszące, ale zawsze stara się zachować zdrowy rozsądek. Dziennikarka zdradza jednak, że raz straciła głowę dla swojego rozmówcy, a jej uczucie zostało odwzajemnione.

 • "Barwy szczęścia": Romans z Dylską?

  ...- Pani Krysiu, pani jest moją pacjentką, nie swatką! I dla jasności: w temacie facetów, bez pani pomocy też sobie poradzę! W finale Złota dopnie jednak swego... Z pierwszej randki, co prawda, Aneta ucieknie ze łzami w oczach. A Marek będzie później robić matce wymówki. - Nie życzę sobie więcej takich sytuacji Za stary już jestem na takie podchody! - Zachowujecie się jak żuraw i czapla...

 • "Disco polo": Tak wyglądała walka o sukces

  Jak wyglądała walka o sukces "w złotych czasach disco polo" - o tym w swoim kinowym debiucie stara się opowiedzieć reżyser Maciej Bochniak. Film "Disco polo" - z Dawidem Ogrodnikiem, Piotrem Głowackim, Tomaszem Kotem i Joanną Kulig - trafi na ekrany w piątek, 27 lutego.

 • "Barwy szczęścia": Romans i skandal!

  ...zorientowałeś? Rozmawialiście w ogóle?! - Nie wiem... Stary, nie wiem, wydawała mi się dojrzała! Zachowywała się, jakby miała dwadzieścia parę lat... - No, to się władowałeś. Jeszcze po tej aferze, jak(...) gustuję w dzieciakach... - Tak, pamiętam... Ty wolisz psychopatki! Co, nie pamiętasz już, z kim związałeś się po śmierci Marysi? - Nie porównuj mojego związku z Sylwią do romansu z jakąś siksą w wieku...

 • Tomasz Kot o "Disco polo": Zagrałem Polaka do sześcianu

  "Daniel Polak to jest Polak do sześcianu: nazwisko, sposób ubierania się, sposób bycia w ogóle. Było bardzo wiele możliwości, żeby się tak wyżyć aktorsko" - mówi o swej postaci grający w filmie "Disco polo" Tomasz Kot, który 2 marca odebrał Polską Nagrodę Filmową Orła 2015 za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie "Bogowie".

 • "M jak miłość": Budzyński będzie miał romans?

  ...chciałbym cię wesprzeć... Budzyński, rozbawiony, kręci tylko głową: - Piotruś... Dam ci dobrą radę. Włóż obrączkę na palec... I trzymaj się od Weroniki z daleka. Im dalej, tym lepiej!(...) Stary, błagam(...) się na romans?

 • "Ja nie wracam" : W podróży

  Ania z wyglądu przypomina kilkunastoletnią dziewczynę. Tak naprawdę jest dorosłą, niezależną kobietą. Pracuje na uniwersytecie jako asystentka profesora. Uczy studentów. W dzieciństwie była wychowanką domu dziecka i tylko dzięki bardzo ciężkiej pracy udało jej się zacząć wszystko od nowa.

 • „M jak miłość”: Agnieszka i Jacek będą mieli romans!

  ...zachowaniem, odsunie się od niego. - Przepraszam, raczej nie zachowałem się jak stary przyjaciel, to chyba wina wina - zażartuje Jacek, pożegna się i wyjdzie. Następnego dnia Agnieszka zwierzy się...

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

Zdjęcia na temat: stary romans
Wideo na temat: stary romans
 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1677.

  . Walawska ma też pretensje do Bernarda, że pomaga Arturowi w przygotowaniach do wyprawy. Romans Natalii z Maciejem kwitnie. Dziewczyna wyznaje siostrze, że naprawdę się zakochała. Tymczasem Oliwier nie

Dyskusje na temat: stary romans