• Informacje na temat:

  staszczyk muniek

Artykuły na temat: staszczyk muniek
 • Muniek Staszczyk atrakcją pielgrzymki do Medziugorje

  W dniach 28 września - 3 października organizowana jest pielgrzymka do Medziugorje. Atrakcją imprezy będzie... koncert Muńka Staszczyka (54 l.).

 • Kryzys trwa. Gościnnie Muniek Staszczyk

  Niebawem ukażą się dwa nowe wydawnictwa płytowe legendy polskiej nowej fali, grupy Kryzys z Warszawy: zbiór nagrań archiwalnych oraz nowa EP-ka z Muńkiem na wokalu.

 • Muniek Staszczyk: Mam trochę dosyć!

  Informacja o zawieszeniu działalności zespołu zaskoczyła i zasmuciła fanów. Muniek Staszczyk (53 l.) nie pozostawia jednak złudzeń, że jego decyzja jest nieodwołalna. W rozmowie z "Życiem na Gorąco" artysta zdradził, jak wyobraża sobie swoje życie po T.Love.

 • "Laurka dla Kukiza": Fan atakuje Muńka, Kazika i Artura Rojka

  "Laurka dla Kukiza" to utwór będący gestem poparcia dla Pawła Kukiza oraz krytyką innych gwiazd rocka. Stworzył go Grzegorz Elżbieciak z formacji Ulice.

 • Muniek Staszczyk pokonał wszystkie problemy dzięki wierze

  ..."Oglądałem rano noże w kuchni. Marta spała. Wziąłem jeden z nich, stanąłem przy lustrze i zacząłem dotykać szyi" - wspomina Muniek Staszczyk (55 l.). Pamięta, że miał mętlik w głowie. Myślał: "To(...) dorosłym dzieckiem alkoholika - wspomina. Nadwrażliwość i brak odporności na stres odziedziczył po tacie. - W wieku 36 lat zapadł na poważną depresję - wspomina Muniek. Rodzina żyła w obawie, że...

 • Szwagierkolaska powraca po 20 latach: Zobacz teledysk "Lisa Bon"

  Teledysk do utworu "Lisa Bon" zapowiada reedycję debiutanckiego albumu "Luksus" grupy Szwagierkolaska.

 • Muniek Staszczyk przeprosił żonę piosenką

  ...go pobyt żony w szpitalu. Przechodziła niezagrażający życiu zabieg, ale Muniek bardzo się o nią bał. - Kiedy tak chodziłem po korytarzu pod salą operacyjną i przedłużały się godziny, złapałem paranoję(...) zazwyczaj dużo nie mówi. Ale kiedy jej puściłem ten utwór, powiedziała, że to piękna i bardzo romantyczna piosenka - twierdzi Muniek. Kocham żonę i nie czuję potrzeby rozwodu. Przetrwaliśmy, to dobrze...

 • Kielich "Lepiej już nie będzie nam": Nadchodzi druga solowa płyta basisty Lady Pank

  "Drapacz chmur" to tytuł nowej płyty Krzysztofa Kieliszkiewicza - Kielicha, basisty Lady Pank. Album ukaże się na rynku 20 lutego.

 • Burza po wystąpieniu Muńka Staszczyka w "Kropce nad i"!

  Muniek Staszczyk (56 l.) pojawił się ostatnio w programie Moniki Olejnik. Widzowie byli oburzeni jego zachowaniem...

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

Zdjęcia na temat: staszczyk muniek
Wideo na temat: staszczyk muniek
 • Muniek Staszczyk o celebrytach: To próżniaki, nic nie robią. Media są nastawione na spermę

  Muniek Staszczyk nie zamierza nadmiernie dzielić się z mediami swoją prywatnością. To, co chce zdradzić Polakom, zawiera w tekstach swoich piosenek. O celebrytach ma jak najgorsze zdanie! "Nie jestem celebrytą a muzykiem. Celebryci to próżniacy. Ja pracuję ciężko, nagrywam płyty, piszę piosenki. Taki świat dzisiaj. Próżniak musi istnieć, a my musimy pracować. Dzisiaj media są nastawione na krew

Dyskusje na temat: staszczyk muniek