• Informacje na temat:

  staszczyk syn

Artykuły na temat: staszczyk syn
 • Muniek Staszczyk: Mam trochę dosyć!

  Informacja o zawieszeniu działalności zespołu zaskoczyła i zasmuciła fanów. Muniek Staszczyk (53 l.) nie pozostawia jednak złudzeń, że jego decyzja jest nieodwołalna. W rozmowie z "Życiem na Gorąco" artysta zdradził, jak wyobraża sobie swoje życie po T.Love.

 • Muniek Staszczyk o nieżyjącym artyście: To nie był gwiazdor

  Zmarłego 10 lat temu brytyjskiego muzyka Joe Strummera z grupy The Clash wspomina w rozmowie z INTERIA.PL Muniek Staszczyk, wielki fan twórczości artysty.

 • Muniek Staszczyk: Jezus też był buntownikiem

  Muniek Staszczyk (52 l.) był zbuntowanym nastolatkiem, rockmanem, któremu sukces przewrócił w głowie. Nadużywał alkoholu, próbował narkotyków. Kiedy doznał łaski wiary, zmienił swoje życie.

 • Muniek Staszczyk o nastolatkach

  Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love, krytykuje modę na PRL.

 • Muniek Staszczyk naucza: Jeżeli poprosisz Jezusa o pomoc, zostaniesz wysłuchany

  Muniek Staszczyk (54 l.) nawrócił się w 1998 roku, kiedy był już sławnym muzykiem. Wtedy po 12 latach przerwy przystąpił do spowiedzi. Jednak jego droga do Boga była kręta.

 • "T. Love to jest małe przedsiębiorstwo!"

  Muniek Staszczyk, wokalista i lider zespołu T. Love, opowiada nam o trudach bycia muzykiem. Artysta w rozmowie z portalem INTERIA.PL odniósł się do piractwa internetowego, opowiedział o koncertach na plenerowych imprezach, ale również o występach na zamkniętych bankietach dla firm. Ocenił też polskie media zajmujące się rodzimym show-biznesem.

 • Stanisława Celińska martwi się o dzieci. Chce je ustrzec przed swoimi błędami

  Stanisława Celińska (68 l.) ma wyrzuty sumienia, że nie zawsze była dobrą matką. Dziś, choć syn i córka są dorośli, drży, by nie powtórzyli jej historii.

 • T. Love: To był bardzo dobry rok

  - Jest bardzo dobrze, nie tylko w rocku. Problem jest może taki, że tego towaru jest za dużo. Jest czasami taki natłok ciekawych rzeczy, ale to jest super. A narzekanie na brak dobrej muzyki to bzdura. - powiedział Muniek Staszczyk, lider T. Love, poproszony przez portal INTERIA.PL o podsumowanie 2005 roku.

 • Jan Nowicki: Ostatnia miłość do kobiety!

  ...zorganizował. Przyjechali Muniek Staszczyk i Jacek Bławut, wspaniały reżyser. Moi przyjaciele, których kocham i podziwiam. To było rok temu. I zostałem mężem i przeniosłem się do Kielc" – wyznał Nowicki.  W kameralnej uroczystości uczestniczył też syn aktora Łukasz Nowicki (44) z poślubioną w 2016 r. żoną Olgą Paszkowską (31). Zarówno ojciec, jak i jego potomek, mieli za sobą trudne rozstania. Jan...

 • "Urszula Dudziak jest boginią!"

  odważnego kroku: postanowił sprawdzić się w muzyce, dla której beatbox będzie tylko dodatkiem takim samym jak jego nowy wizerunek. Z Killa Kelą, bo on nim mowa, rozmawiała Jola "Trine" Staszczyk