• Informacje na temat:

  staszczyk syn

Artykuły na temat: staszczyk syn
 • Muniek Staszczyk: Mam trochę dosyć!

  Informacja o zawieszeniu działalności zespołu zaskoczyła i zasmuciła fanów. Muniek Staszczyk (53 l.) nie pozostawia jednak złudzeń, że jego decyzja jest nieodwołalna. W rozmowie z "Życiem na Gorąco" artysta zdradził, jak wyobraża sobie swoje życie po T.Love.

 • Muniek Staszczyk o nieżyjącym artyście: To nie był gwiazdor

  Zmarłego 10 lat temu brytyjskiego muzyka Joe Strummera z grupy The Clash wspomina w rozmowie z INTERIA.PL Muniek Staszczyk, wielki fan twórczości artysty.

 • Muniek Staszczyk pokonał wszystkie problemy dzięki wierze

  ...się zmieniło. - Na górze Križevac, gdzie jest droga krzyżowa, zacząłem się modlić różańcem. Jakby syn marnotrawny wrócił do matki - mówi. Staszczyk jest przekonany, że to dzięki wsparciu Maryi miał(...)"Oglądałem rano noże w kuchni. Marta spała. Wziąłem jeden z nich, stanąłem przy lustrze i zacząłem dotykać szyi" - wspomina Muniek Staszczyk (55 l.). Pamięta, że miał mętlik w głowie. Myślał: "To...

 • Muniek Staszczyk o nastolatkach

  Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love, krytykuje modę na PRL.

 • Muniek Staszczyk: Jezus też był buntownikiem

  Muniek Staszczyk (52 l.) był zbuntowanym nastolatkiem, rockmanem, któremu sukces przewrócił w głowie. Nadużywał alkoholu, próbował narkotyków. Kiedy doznał łaski wiary, zmienił swoje życie.

 • "T. Love to jest małe przedsiębiorstwo!"

  Muniek Staszczyk, wokalista i lider zespołu T. Love, opowiada nam o trudach bycia muzykiem. Artysta w rozmowie z portalem INTERIA.PL odniósł się do piractwa internetowego, opowiedział o koncertach na plenerowych imprezach, ale również o występach na zamkniętych bankietach dla firm. Ocenił też polskie media zajmujące się rodzimym show-biznesem.

 • Muniek Staszczyk: Oswoił demony, ocalił życie

  ...przyznałem - tak Muniek Staszczyk (56 l.) wspominał w autobiografii "King!" dzień, w którym wyrzucił z siebie ciężar zdrady. Zygmunt, bo takie imię nosi po dziadku, urodził się 5 listopada 1963(...)", który wkrótce śpiewała cała Polska... Niedługo po jego powrocie do kraju, w styczniu 1990 r. na świat przyszedł Janek. Muniek do dziś pamięta, jak niósł synka ze szpitala. - Wziąłem go na ręce...

 • T. Love: To był bardzo dobry rok

  - Jest bardzo dobrze, nie tylko w rocku. Problem jest może taki, że tego towaru jest za dużo. Jest czasami taki natłok ciekawych rzeczy, ale to jest super. A narzekanie na brak dobrej muzyki to bzdura. - powiedział Muniek Staszczyk, lider T. Love, poproszony przez portal INTERIA.PL o podsumowanie 2005 roku.

 • Muniek Staszczyk naucza: Jeżeli poprosisz Jezusa o pomoc, zostaniesz wysłuchany

  Muniek Staszczyk (54 l.) nawrócił się w 1998 roku, kiedy był już sławnym muzykiem. Wtedy po 12 latach przerwy przystąpił do spowiedzi. Jednak jego droga do Boga była kręta.

 • "Urszula Dudziak jest boginią!"

  odważnego kroku: postanowił sprawdzić się w muzyce, dla której beatbox będzie tylko dodatkiem takim samym jak jego nowy wizerunek. Z Killa Kelą, bo on nim mowa, rozmawiała Jola "Trine" Staszczyk

Wideo na temat: staszczyk syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...