• Informacje na temat:

  staszek karpiel bułecka z dziewczyną

Artykuły na temat: staszek karpiel bułecka z dziewczyną
 • Magda Steczkowska i Piotr Królik: Miłość to ciężka praca!

  ...zdecydowaliście się jednak pojechać. Co przesądziło? P.K.: Przekonał mnie nasz przyjaciel, Staszek Karpiel-Bułecka. Powiedział, że w tym programie jest tak duży poziom adrenaliny, że nie myśli się ani(...) jest naprawdę ciężka praca. Jak pani się zmieniła? M.S.: Mam ogromne szczęście, że Piotr ma do mnie tyle cierpliwości. Byłam młodą dziewczyną, której wydawało się, że powinno być tylko i wyłącznie...

 • Taniec czas zacząć!

  Rozpoczęła się zacięta walka o Kryształową Kulę. W niedzielę, 4 września, obejrzeliśmy pierwszy odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kto był najlepszy, a kto już po debiucie musiał pożegnać się z programem?

Wideo na temat: staszek karpiel bułecka z dziewczyną
 • Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

  Delia, uczennica liceum, przyjeżdża z prowincji do Bukaresztu z rodzicami, żeby odebrać nagrodę, jaką wygrała w konkursie organizowanym przez producenta napojów owocowych. Nagrodą jest piękny, nowy samochód marki Dacia. Delia musi jeszcze tylko stanąć przed kamerą, wystąpić w reklamówce i udowodnić, że dzięki wygranej jest najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Tak cenna nagroda rozpala jednak wyobraźnię, więc wszystko idzie gładko tylko do pewnego momentu. Kiedy staje się jasne, że i Delia i...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.