• Informacje na temat:

  staszek soyka

Artykuły na temat: staszek soyka
 • Mąż Katarzyny Gaertner żali się na Rodowicz: Maryla nam nie pomaga!

  Maryla wcale im nie pomaga! "Był dobry odzew od Halinki Frąckowiak, dużo życzliwości mieliśmy od niej. I Staszek Sojka się zaangażował, Sławek Kowalewski z zespołu Trubadurzy, ale Maryla w ogóle... ale przecież nie musi. Maryla nie chciała nawet udostępnić linku do strony fundacji na swoim profilu. Marek Piekarczyk udostępnił, Soyka też, ale Maryla nie chciała. Jak nie to nie. Nie musi. Jej...

 • "Tolerancja" na Przystanku

  Planowane warsztaty wokalne Staszek Soyka zmienił w energetyczny i bardzo kameralny koncert - tak wyglądały zajęcia w Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock.

 • Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński rozstają się!

  O kryzysie w związku Anny Marii Jopek (43 l.) i Marcina Kydryńskiego (46 l.) tabloidy donoszą od miesięcy. Teraz przed parą kolejna próba...

 • Nowy Stanisław Soyka

  Stanisław Soyka to jedna z największych osobowości polskiej muzyki. Wokalista, kompozytor, autor tekstów, pianista, skrzypek, a także gitarzysta. W latach 80. bardzo ważna postać polskiej sceny jazzowej, później stylistycznie przesunął się bliżej muzyki pop, gdzie także odnosił bardzo duże sukcesy. Najnowsza płyta artysty, "Soykanova", ukazała się na rynku w sobotę, 30 listopada.

 • Sopot Festival 2014: Mokra Ewa Farna ze Słowikiem Publiczności

  Stanisław Soyka, Garou, Elektryczne Gitary i Justyna Steczkowska otrzymali Bursztynowego Słowika podczas polsatowskiego Sopot Festival. Słowik Publiczności przypadł Ewie Farnej.

 • "Nie ma żadnych fochów"

  Stanisław Soyka opowiada portalowi INTERIA.PL o swoim nowym utworze, dedykowanym osobom niepełnosprawnym.

 • Sentymentalny Michał Wiśniewski (teledysk "Filiżanka")

  Do sieci trafił już teledysk "Filiżanka" Michała Wiśniewskiego. U boku wokalisty w klipie możemy zobaczyć m.in. Tomisława Tajnera, prywatnie szwagra lidera Ich Troje.

 • Michał Wiśniewski i nadprogramowy teledysk "Filiżanka"

  Na początku listopada, w Jabłonnej pod Warszawą powstawał teledysk do utworu "Filiżanka" Michała Wiśniewskiego. Jak przyznaje sam wokalista, został on nakręcony "nadprogramowo", wyłącznie ze względu na jego "wyjątkowy sentyment" do tej piosenki i z pewnością nie będzie kolejnym singlem.

 • Teatr życiem płacony

  De Press "Norwid. Gromy i Pyłki", MTJ

 • Ogłoszono nominacje do Fryderyków

  We wtorek, 5 marca, podczas specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej w w Centrum Prasowym PAI w Warszawie, ogłoszono nominacje do tegorocznych Fryderyków, czyli nagród polskiego przemysłu muzycznego. Najwięcej, gdyż aż sześć, otrzymała ich grupa T. Love. Oficjalnie potwierdzono, iż ceremonia wręczenia Fryderyków odbędzie się w połowie kwietnia, a transmitować ją będzie telewizyjna "Dwójka".

Wideo na temat: staszek soyka
 • Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

  Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść sięgająca czasów lata 1944 roku. "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" w reżyserii Irka Dobrowolskiego - zdobywcy 8 nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach za głośnego "Portrecistę" - jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim. W filmie, obok aktorów zawodowych, zagrali "Wilku" (Robert Darkowski) oraz "Bilon" (Maciej Bilka), raperzy znani z popularnej grupy hip-hopowej Hemp Gru. Pracownicy...