• Informacje na temat:

  staszewski syn kazika

Artykuły na temat: staszewski syn kazika
 • Kazik schudł 20 kg

  Nawet życie gwiazdy rocka nie ustrzegło Kazika Staszewskiego (48), wokalisty i lidera zespołów Kult i Kazik na Żywo, przed problemami wieku już dojrzałego.

 • Nina Terentiew: Dlaczego rozpadły się jej dwa małżeństwa?

  ...się mało czasu.  „Nie zdecydowałam się na kolejne dziecko. Nie miałam czasu na macierzyństwo, nie było ono moim priorytetem” – przyznaje Terentiew.  Z synem łączy ją mocna więź. Gdy Hubert żartuje, że(...) kto jej odmawia, jednym z nielicznych był Kazik Staszewski. W pracy nie zostawia miejsca na wątpliwości, w życiu prywatnym owszem. Rozpadły się jej dwa małżeństwa.  Z pierwszym mężem Robertem...

 • Muzycy w hołdzie swoim bliskim

  Eric Clapton w hołdzie dla zmarłego w październiku basisty Cream, Jacka Bruce'a, stworzył instrumentalny utwór "Follow Jack". Z kolei w 1991 roku zadedykował swojemu tragicznie zmarłemu synowi jedną z najpiękniejszych ballad - "Tears In Heaven". Zobacz, jak muzycy wykorzystują swój talent, by upamiętnić zmarłych.

 • Wampir i trubadur, czyli muzyczne oblicza Macieja Maleńczuka

  Satanista, gwiazdor, kontrowersyjny artysta - takiego dziś widzimy Macieja Maleńczuka. Ale w przeciwwadze do tabloidowych nagłówków stoi bogaty muzyczny dorobek, którego można mu tylko pozazdrościć. Przy okazji premiery "Tęczowej swasty" przypominamy jego 10 najlepszych momentów i ratujemy je od zapomnienia.

 • Kazik Staszewski miał wypadek

  Kazik Staszewski z zespołu Kult oraz syn artysty ulegli wypadkowi samochodowemu.

 • Syn Kazika debiutuje

  "Piosenki o miłości" to tytuł debiutanckiej płyty Janusza, syna Kazika Staszewskiego. Album ukaże się 20 stycznia 2011 roku.

 • Hołdys i Kazik w szkole

  Zbigniew Hołdys został prezesem, a Kazik Staszewski wiceprezesem niewielkiego warszawskiego liceum. "To jest piękna szkoła w brzydkim budynku" - mówi były lider Perfectu.

 • Kazik a afera hazardowa

  Na redakcyjną skrzynkę serwisu Muzyka INTERIA.PL dotarło oświadczenie Kazika Staszewskiego w sprawie wypowiedzi Zbigniewa Derdziuka podczas przesłuchania przed komisją hazardową.

 • Kazik: Album gotowy

  Jeszcze w czerwcu może się ukazać kolejny album Kazika Staszewskiego. Lider formacji Kult właśnie skończył pracę nad - jak sam twierdzi - "najważniejszą w życiu płytą".

 • Syn Kazika "nowatorskim zjawiskiem"

  19 stycznia ukazał się debiutancki album Janusza Staszewskiego, syna lidera Kultu. Płyta nosi tytuł "Piosenki o miłości". W odróżnieniu od rockowego ojca, młody muzyk najlepiej czuje się w rytmach reggae.

Wideo na temat: staszewski syn kazika
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...