• Informacje na temat:

  staszewski z zona

Artykuły na temat: staszewski z zona
 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

 • 7 maja odbędzie się premiera kolejnej płyty Kazika Staszewskiego, zatytułowanej "Melodie Kurta Weilla i coś ponadto", którą promuje singel "Żona żołnierza". Dzień później frontman Kultu wystąpi na specjalnym koncercie w Studiu Polskiego Radia w Warszawie.

 • Kazik odpowiada fanom: Mam prawo

  Kazik Staszewski broni swojego stanowiska w sporze z fanem, który przez 10 lat prowadził jego nieoficjalną stronę internetową.

 • Kazik zaśpiewał Waitsa

  W środę, 12 marca, trzeciego dnia 24. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, odbył się koncert Kazika Staszewskiego, który po raz pierwszy wykonał publicznie piosenki Toma Waitsa, znanego amerykańskiego wokalisty, poety i kompozytora.

 • Kazik kontra fan. Awantura o stronę

  Kazik Staszewski zażądał usunięcie reklam z tworzonej przez fana strony internetowej poświęconej liderowi Kultu. Twórca witryny w ramach protestu postanowił zamknąć serwis.

 • W poniedziałek, 7 maja na rynku ukaże się najnowszy album Kazika Staszewskiego zatytułowany "Melodie Kurta Weilla i coś ponadto". W jego nagrywaniu udział brali członkowie zarówno Kultu, jak i formacji Kazik Na Żywo. Kazik, frontman obu tych zespołów przyznał, że zanim zdecydował się nagrać tę płytę zastanawiał się długo w jakiej konwencji powinna być ona utrzymana.

 • "Niezależne, krutkie filmy muzyczne" czyli różne wcielenia Kazika

  Fani Kazika Staszewskiego muszą się przygotować na kolejną pozycję nowości, która znacznie uszczupli ich portfele. 1 października do sklepów trafi nowa płyta formacji Kult zatytułowana "Salon Recreativo", ale wcześniej, już w najbliższy w poniedziałek, 3 września, wytwórnia SP Records zaoferuje wielbicielom wszelkich wcieleń Kazika kasetę wideo z teledyskami, zatytułowaną niezbyt ortograficznie

 • Premierowy "Czarny czwartek"

  Przedpremierowy pokaz filmu fabularnego "Czarny czwartek" o tragicznych wydarzeniach Grudnia 70. odbył się w czwartek wieczorem w Gdyni.

 • Pszoniak: Nienawidziłem Gomułki!

  Wojciech Pszoniak długo wahał się, czy wcielić się w rolę Władysława Gomułki w filmie "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł". Skąd brały się jego wątpliwości?

 • Film znakomity i straszny

  "Czarny czwartek", opowiadający o tragicznych wydarzeniach Grudnia'70, to film znakomity, wierny faktom, a zarazem straszny, mogący wywołać lęk za sprawą realistycznego ukazania dramatycznych scen - ocenił w rozmowie z PAP historyk prof. Jerzy Eisler.

Wideo na temat: staszewski z zona
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…