• Informacje na temat:

  statuetki kids

Artykuły na temat: statuetki kids
 • „rodzinka.pl”: Adam Zdrójkowski poprowadzi nowe show Dwójki!

  Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", poprowadzi nowe show Dwójki! 17-letni aktor wygrał casting na gospodarza programu "The Voice Kids" i rozpoczął już pracę na planie show, które na antenie TVP2 po raz pierwszy pojawi się na początku stycznia.

 • TLC zbierają na pożegnalny album

  Żeńska grupa TLC planuje wydać pierwszy album po 13-letniej przerwie. Pierwsza płyta bez zmarłej w wypadku raperki Lisy "Left Eye" Lopes będzie zarazem pożegnalnym wydawnictwem zespołu.

 • Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel zaliczyła wpadkę na wizji! Wszyscy słyszeli

  Kariera Roksany Węgiel rozwija się w błyskawicznym tempie. W zeszłym roku nastolatka wygrała "The Voice Kids", a niedługo później wyjechała do Mińska, by tam reprezentować Polskę podczas 16. Konkursu(...) mikrofonu Roksana podczas wręczania statuetki.  To była wypowiedź oficjalna. Chwilę później wszyscy mogli usłyszeć, co Węgiel miała do powiedzenia poza kamerami. Zapomniała chyba jednak, że mikrofon...

 • Kids' Choice Awards: Ulubieńcy dzieci

  Amerykańska piosenkarka Taylor Swift, aktorka Selena Gomez oraz kanadyjski wokalista Justin Bieber zostali największymi zwycięzcami tegorocznej gali rozdania nagród Kids' Choice Awards.

 • Lady Gaga triumfuje na rozdaniu nagród MTV

  Trzy statuetki trafiły do amerykańskiej piosenkarki Lady Gagi podczas tegorocznej ceremonii rozdania prestiżowych Europejskich Nagród Muzycznych (EMA) stacji MTV. Nagrodę w kategorii najlepszy polski artysta otrzymał zespół Afromental.

 • Brit Awards 2002: Po dwie statuetki dla Kylie Minogue i Dido

  Nie obyło się bez niespodzianek podczas wręczenia nagród Brit Awards, które miało miejsce w środę, 20 lutego, w londyńskiej sali "Earl's Court". Z kwitkiem zostali odprawienie sześciokrotnie nominowani Gorillaz i mający szansę na zwycięstwo w trzech kategoriach Craig Davis. Najwięcej statuetek, choć w tym roku oznacza to zaledwie po dwie, otrzymały śpiewające panie - Kylie Minogue i Dido.

 • "Eva Luna" od A do Z

  A jak akcja charytatywna. Część obsady "Evy Luny" wzięła udział w świątecznym przedsięwzięciu "Deliver toys for children in need", zorganizowanej przez "Amigos for kids". Blanca Soto, Vanessa(...) miejscowości "Eva Luna" otrzymała nagrodę Rocky dla najlepszej telenoweli roku. Statuetki odebrali Peter Tinoco, prezes Venevisión i Carlos Sotomayor, producent serialu. C jak czarna wdowa. Pierwszy...

 • Najlepsi producenci

  Bernard Butler otrzymał dwie prestiżowe statuetki organizacji Music Producers' Guild.

 • ​Gwiazdy po latach: "Bill Cosby Show"

  Coppoli, w którym Cosby wystąpił u boku Robina Williamsa. W latach 1998- 2000 aktor prowadził program "Kids Say the Darndest Things" znany w Polsce jako ''Bill Cosby i dzieciaki". Zaangażował się...

 • Fryderyki 2003: 6 nominacji dla Kayah

  Na konferencji prasowej w Warszawie w środę, 4 lutego, ogłoszono nominacje do nagród Fryderyki 2003. Najwięcej szans na zdobycie statuetki ma Kayah, która jest nominowana aż w sześciu kategoriach (Kompozytor, Autor, Wokalistka, Piosenka, Album i Teledysk roku). O jedną mniej nominację otrzymali Marcin Rozynek i Reni Jusis. Wręczenie nagród odbędzie się 9 marca.