• Informacje na temat:

  steczkowska justyna urodziła

Artykuły na temat: steczkowska justyna urodziła
 • Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski: Nowy początek!

  Rozstanie jest przejmująco przykre. A jeśli musimy przeżywać je w świetle kamer, błysku fleszy i czytać o tym w prasie, musi boleć podwójnie. Dlaczego w takim razie Justyna Steczkowska sama(...) wsparcie. Ale o swojej chorobie ani wtedy, ani przez 6 kolejnych lat nie mówił nic. To Justyna Steczkowska wypowiadała się na ten temat. Między innymi wyznała: - Kiedy Maciek zachorował, zrozumiałam...

 • Michalina Manios w "The Voice Of Poland". Jak jej poszło?

  Jedną z uczestniczek najnowszego odcinka "The Voice Of Poland" była znana z "Top Model" 25-letnia Michalina Manios.

 • Justyna Steczkowska urodziła

  Helenka, bo takie imię będzie nosić dziewczynka, urodziła się siłami natury. Obie z mamą czują się dobrze. To trzecie dziecko piosenkarki i Macieja Myszkowskiego. Para ma już 13-letniego Leona i 8-letniego Stanisława. W wywiadzie dla "Twojego Stylu" gwiazda wyznała, że to właśnie macierzyństwo i rodzina nadają sens jej życiu: "Od narodzin synów jesteśmy niemal nierozłączni. Widziałam ich...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Agata Steczkowska (50 l.), wydając książkę "Steczkowscy. Miłość wbrew regule", ściągnęła na siebie gniew rodzeństwa. Tegoroczna Wielkanoc nie należała do łatwych.

 • Justyna Steczkowska zachwyciła w finale "The Voice Of Poland"

  Ostatni odcinek czwartej edycji programu "The Voice Of Poland" okazała się doskonałą okazją dla Justyny Steczkowskiej, by przypomnieć o swoich nieprzeciętnych umiejętnościach wokalnych.

 • Justyna Steczkowska miała nie mieć dzieci! "Lekarze nie dawali mi wielkich nadziei"

  Justyna Steczkowska (43 l.) usłyszała kiedyś słowa, które brzmiały jak wyrok. Lekarze nie dawali jej większych szans na to, że kiedykolwiek zajdzie w ciążę i urodzi dzieci.

 • Justyna Steczkowska urodziła syna

  Justyna Steczkowska, jedna z najpopularniejszych polskich woklaistek, została mamą. Wykonawczyni przeboju "Dziewczyna Szamana" urodziła w piątek rano synka i - jak się dowiedzieliśmy - rodzice postanowili nadać mu imię Leon.

 • "Super Express": Justyna Steczkowska uczy dzieci nocnego życia!

  Justyna Steczkowska (42 l.) postanowiła pokazać swoich synom modne warszawskie miejsca, w których wypada się lansować!

 • Justyna Steczkowska urodziła

  41-letnia piosenkarka została mamą! Fani artystki obsypują gwiazdę i jej córeczkę życzeniami.

Dyskusje na temat: steczkowska justyna urodziła