• Informacje na temat:

  steczkowska kiedyś

Artykuły na temat: steczkowska kiedyś
 • Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski: Nowy początek!

  Rozstanie jest przejmująco przykre. A jeśli musimy przeżywać je w świetle kamer, błysku fleszy i czytać o tym w prasie, musi boleć podwójnie. Dlaczego w takim razie Justyna Steczkowska sama(...) wsparcie. Ale o swojej chorobie ani wtedy, ani przez 6 kolejnych lat nie mówił nic. To Justyna Steczkowska wypowiadała się na ten temat. Między innymi wyznała: - Kiedy Maciek zachorował, zrozumiałam...

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Magda Steczkowska oburzona krytyką Kukulskiej!

  Magda Steczkowska (39 l.) nie wytrzymała i postanowiła skomentować krytyczne głosy kierowane pod adresem Natalii Kukulskiej (39 l.). Przypomnijmy, że chodzi o sprawę jednego z artykułów, o którym(...)', tego medialnego rzygu, jest kobietą, to współczuję i informuję, że kiedyś będzie 'stara'. Ba, już jest, bo jak widać z tego, co pisze, stara się urodziła. To gorsze niż cellulit i zmarszczki. Aby...

 • Plany na przyszłość laureatów talent show

  W ostatnim czasie mogliśmy emocjonować się aż trzema finałami popularnych talent show. Czego życzą sobie laureaci programów "The Voice of Poland", "MasterChef" i "Mam talent!"?

 • Edyta Górniak i Justyna Steczkowska w końcu zakopią wojenny topór?!

  Edyta Górniak (44 l.) i Justyna Steczkowska (44 l.) były kiedyś dobrymi koleżankami, aż do feralnych Walentynek w 2011 roku. Obecnie piosenkarki, delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. Jednak w końcu pojawiła się szansa na zakończenie sporu.

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Justyna Steczkowska: Czego nie może wybaczyć swojej kolejnej siostrze?

  Jest już w konflikcie ze starszą siostrą, bo Agata opublikowała książkę o ich rodzinie, czemu Justyna Steczkowska nie była przychylna.  Ale okazuje się, że Justyna nie ma także bliskich relacji z młodszą siostrą Cecylią. Od lat się między nimi nie układa. Co je poróżniło?  Okazuje się, że mężczyzna! Cecylia jest w związku z psychologiem i kompozytorem Pawłem Fortuną, który kiedyś był wielką...

 • "The Voice of Poland": Robert Gawliński odpowiada

  Jeden po drugim wokaliści przymierzani do roli jurorów "The Voice of Poland" dementują pogłoski o swoim udziale w tym programie.

 • Justyna Steczkowska (45 l.) od kilku lat jest "twarzą rajstop" jednego z producentów. Ostatnio diwa zaczęła reklamować także biustonosz, który nazwano jej imieniem. Od teraz każda Polka będzie mogła podtrzymywać swoje piersi stanikiem "Justi". Steczkowskiej tak bardzo na tym zależy, że w nowej kampanii biegała w bieliźnie po stromych skałach na jednej z rajskich wysp! Kupicie?

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

Zdjęcia na temat: steczkowska kiedyś
Wideo na temat: steczkowska kiedyś
 • Justyna Steczkowska opowiedziała o porodzie

  Justyna Steczkowska (41 l.) w "Dzień dobry TVN" opowiedziała o swoim ostatnim porodzie... "Był najlżejszy" - stwierdziła. Pytana, czy jako 41-letnia kobieta nie bała się, by kolejny raz zajść w ciążę, zaprzeczyła: "To jest bardzo bezsensowne mówienie w tych czasach, kiedy kobiety mają o wiele więcej przestrzeni niż miały kiedyś i świetnie dbają o zdrowie". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Maciej Myszkowski powrócił na wybieg!

  Czyżby wielki powrót do modelingu? Maciej Myszkowski (43 l.) od lat jest cenionym architektem i nie wszyscy pamiętają, że kiedyś był modelem. Ostatnio mąż Justyny Steczkowskiej pojawił się na Warsaw Fashion Week na wybiegu. - Namówiła mnie Dorota Wróblewska. Gdzieś z tyłu głowy to krążyło w moich myślach. Nie ukrywam, że brakowało mi ludzi i sytuacji i jeżeli zdarzyła się okazja, a propozycja

Dyskusje na temat: steczkowska kiedyś
 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha lubi być... seksbombą?

  Denerwujące są takie dziunie wpadające w samozachwyt, a przodują w tym Steczkowska i właśnie Mucha, kiedyś brzydule, a od kiedy zainwestowały w swój wygląd nachalnie epatują swoimi "wdziękami". Widać próbują teraz odbić sobie lata posuchy i kompleksów.