• Informacje na temat:

  steczkowska szybko

Artykuły na temat: steczkowska szybko
Wideo na temat: steczkowska szybko
 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

 • Szubienica

  20 lat po tragicznych wydarzeniach podczas szkolnego przedstawienia, grupa uczniów próbuje uczcić pamięć o ofiarach. Jednak szybko okazuje się, że o niektórych sprawach lepiej jest zapomnieć.

 • Dziennik zakrapiany rumem

  Nowojorski dziennikarz (Johnny Depp) porzuca metropolię na rzecz rajskiej wyspy Portoryko. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i szybko traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard, "Piekielna zemsta"). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z milionerem (Aaron Eckhart, "Mroczny Rycerz"). Bogacz knuje perfidną intrygę, żeby pozbyć się rywala.

Dyskusje na temat: steczkowska szybko
 • Re: Ciężarna aktorka chce oszukać... paparazzich!

  Och te polskie pseudo celebrytki!! smiac sie chce jak sie czyta ich wywiady z dziennikarzami!! Steczkowska obawiala sie tlumow przed szpitalem wiec postanowila rodzic w domu,teraz miernota Cichopek niby rozmysla jak uniknac paparazzich ,dzieki ktorym ma kase za swoje nedzne zdjecia!! Ale polskim "gwiazdom" w tylkach sie poprzewracalo ale zapominaja,ze 5 minut popularnosci szybko sie konczy w tym