• Informacje na temat:

  steczkowska wyglądała

Artykuły na temat: steczkowska wyglądała
 • ...zdjęciach Steczkowska rzeczywiście wyglądała na bardzo zdenerwowaną. Zaczęła wszystko nagrywać telefonem, a ostatecznie na miejscu pojawili się policjanci, którym dość długo się żaliła. Mamy nadzieję, że(...)Justyna Steczkowska (45 l.) ostatniego koncertu w Zakopanem nie zaliczy do zbytnio udanych. Wszystko przez paparazzich, którzy zakłócili jej spokój po występie, robiąc zdjęcia za kulisami. Gwiazda ma...

 • Justyna Steczkowska wspomina czasy PRL

  Wokalistka Justyna Steczkowska będzie jedną z gwiazd koncertu "25lat! Wolność - kocham i rozumiem!" z okazji 25-lecia wolnych wyborów podczas nadchodzącego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu (6-8 czerwca). Z tej okazji gwiazda wspomina czasy PRL.

 • Justyna Steczkowska (45 l.) od kilku lat jest "twarzą rajstop" jednego z producentów. Ostatnio diwa zaczęła reklamować także biustonosz, który nazwano jej imieniem. Od teraz każda Polka będzie mogła podtrzymywać swoje piersi stanikiem "Justi". Steczkowskiej tak bardzo na tym zależy, że w nowej kampanii biegała w bieliźnie po stromych skałach na jednej z rajskich wysp! Kupicie?

 • Jestem dzieckiem szczęścia

  Nina Terentiew to kobieta instytucja. Całe jej życie zawodowe to praca w telewizji. Odkryła takie osobowości, jak Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk, Agata Młynarska. Ludzie się jej boją, ale cenią wyjątkową intuicję oraz talent do kreowania gwiazd.

 • Edyta Górniak kpi z Justyny Steczkowskiej! Pozwoliła sobie na niewybredny żart!

  Nie jest tajemnicą, że dwie największe diwy polskiej sceny muzycznej, Edyta Górniak i Justyna Steczkowska nie przepadają za sobą i raczej nie wypowiadają się o sobie wzajemnie zbyt ciepło. Tak było(...) drogowego nie przejmuje się za bardzo. Przypomniał on, że Jusi zdarzyło się niejednokrotnie zaparkować tam, gdzie nie powinna, albo co gorsza, być uczestnikiem stłuczki. Edyta wyglądała na wyraźnie...

 • Kto zastąpi Justynę Steczkowską?

  Spodziewająca się dziecka Justyna Steczkowska zwalnia fotel jurora w "The Voice Of Poland". Kto na nim zasiądzie w kolejnej edycji show, która już po wakacjach?

 • Steczkowska kompromituje, zamiast reklamować?

  Gdy Justyna Steczkowska podpisywała kontrakt z firmą produkującą samochody, musiało być to jeszcze przed jej głośnym zderzeniem z autobusem na początku lipca. Z powodu tego(...) żałować swojej decyzji. Jeden z jej pracowników zdradza "Faktowi", że nie wiadomo, jak będzie wyglądała dalsza współpraca ze Steczkowską. "Ostatnie wydarzenia nie wpływały korzystnie na wizerunek tego...

 • Doda w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

  W pierwszym odcinku drugiej edycji przebojowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawiła się Doda. Spośród uczestników show bezkonkurencyjna okazała się Joanna Liszowska. Emisja premierowego odcinka odbyła się w sobotę, 6 września.

 • Steczkowska: Zrobiła to dla fanów!

  Zaledwie dwa dni po wypadku Justyna Steczkowska pojawiła się na scenie, ryzykując własne zdrowie. Wszystko po to, by nie zawieść swoich fanów!

 • Doda w "The Voice of Poland"?

  Po odejściu Justyny Steczkowskiej z muzycznego show TVP2 ponownie rozkręca się karuzela nazwisk na medialnej giełdzie.