• Informacje na temat:

  steczkowska wystąpią

Artykuły na temat: steczkowska wystąpią
 • Doda i Justyna Steczkowska spotkają się na jednej scenie!

  Doda (32 l.) i Justyna Steczkowska (43 l.) będą miały okazję znów spojrzeć sobie w twarz. Konflikt powróci?

 • "Ugotowani" w gwiazdorskiej obsadzie

  Magda Steczkowska, Kazimiera Szczuka, Kuba Bartnik i Piotr Najsztub wcielą sie w kucharzy w najbliższych odcinkach "Ugotowanych".

 • Doda i Steczkowska wystąpią w duecie?!

  Skłócone gwiazdy mają zaplanowane wielkie występy na finał show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Czy to z powodu zbliżającej się konfrontacji na scenie Dorota i Justyna zakopały topór wojenny w ostatnim odcinku?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co zaśpiewają Dowbor i Gąsowski?

  O tym, że prowadzący show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" lubią, podobnie jak uczestnicy, przeistaczać się w muzyczne gwiazdy, nie trzeba nikogo przekonywać. Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski wcielali się już w członków grupy Bolter, Happy End, a tym razem postanowili zamienić się w muzyków z grupy VOX w ich słynnym, barwnym hicie "Bananowy song".

 • Dlaczego Doda nie zaśpiewała ze Steczkowską?!

  Od kilku tygodni trwały spekulacje, czy Rabczewska i Steczkowska wystąpią razem podczas finału "Gwiazdy tańczą na lodzie". Ostatecznie zaśpiewała tylko Justyna. Dlaczego?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Będą niespodzianki!

  W kolejnym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy show wcielą się między innymi w Grace Jones, Ryśka Riedla i Roda Stewarta. Czwarta odsłona drugiej edycji już w sobotę, 27 września, wieczorem w Polsacie.

 • Agnieszka Szulim będzie zapowiadać występy dzieci! Zarobi ogromne pieniądze!

  ...będzie gospodynią programu "Aplauz, aplauz", w którym dzieci wystąpią w duetach z najbliższymi. Oprócz Szulim w programie pojawią się też inne znane osobistości. W fotelach jurorów zasiądą: Piotr Rubik, psycholog Małgorzata Ohme oraz Anna Rusowicz. Z kolei opiekunkami występujących dzieci będą Magda Steczkowska i Majka Jeżowska. Jak donosi dwutygodnik "Party", Szulim może nieźle obłowić się...

 • "The Voice of Poland": Margaret mówi, że nie jest gotowa

  Margaret zaprzecza medialnym doniesieniom, że zastąpi Edytę Górniak w fotelu jurorskim w nowej edycji "The Voice of Poland". Piosenkarka dostała wprawdzie taką propozycję, jednak odrzuciła ją, gdyż nie czuje się jeszcze kompetentna oceniać innych. "Jestem tu od niedawna, nie dałabym rady" - przyznaje 23-letnia wokalistka.

 • Czwarty ślub Wiśniewskiego w sobotę!

  ...pewno nie będzie grobowej atmosfery". Świadkami pary będą Nina Terentiew i Tomisław Tajner (brat panny młodej). Wystąpią Justyna Steczkowska i Piotr Rubik. Goście - 400 osób - bawić się będą...

 • Startuje Festiwal Muzyki Filmowej

  "Kon-Tiki. Dalekomorska Wyprawa", najsłynniejsze przeboje z serii o Jamesie Bondzie, "Gladiator" oraz Międzynarodowa Gala Muzyki Filmowej z plejadą światowej sławy kompozytorów - to największe wydarzenia rozpoczynającego się w czwartek, 25 września, 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

Wideo na temat: steczkowska wystąpią
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Mroczny Rycerz powstaje

  Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures zapowiadają powrót Batmana w epickim zwieńczeniu trylogii Christophera Nolana Mroczny Rycerz Powstaje. Minęło już osiem lat od zniknięcia Batmana, który w jednej chwili z bohatera stał się zbiegiem. Biorąc na siebie winę za śmierć prokuratora okręgowego, Harveya Denta, Mroczny Rycerz poświęcił wszystko dla tego, co on oraz komisarz Gordon uznali za wyższe dobro. Przez pewien czas kłamstwo było skuteczne, a działalność kryminalna w Gotham City została...