• Informacje na temat:

  steczkowska zdjęcia z wakacji

Artykuły na temat: steczkowska zdjęcia z wakacji
 • Justyna Steczkowska szaleje w morzu! Co za pozy!

  Justyna Steczkowska (46 l.) ostatnio zachwyciła swoich fanów, a także samą Anię Lewandowską (29 l.) swoim umięśnionym brzuchem. Zachęcona komplementami postanowiła pokazać swoją zgrabną sylwetkę w kostiumie kąpielowym.

 • Steczkowska: "Znów kąsają"

  Justyna Steczkowska zdecydowała się na polemikę z jednym z tabloidów, którą prowadzi na oficjalnej stronie internetowej.

 • Agata Steczkowska usłyszała na ulicy: „Jesteś wstrętna, bo jesteś dzieckiem księdza"

  Sekret rodziny, który najstarsza z sióstr, Agata Steczkowska (50 l.), wyjawiła w książce, sprawił, że ona i Justyna (44 l.) odsunęły się od siebie. Czy jej lektura przyniesie pojednanie?

 • Jak się czuje Steczkowska?

  Wokalistka i prowadząca program "Gwiazdy tańczą na lodzie" Justyna Steczkowska ma za sobą pierwsze sądowe starcie z "Super Expressem".

 • Tureckie wakacje Steczkowskiej

  Justyna Steczkowska (39 l.) tegoroczne wakacje spędziła tradycyjnie w Turcji. Co ciekawe, celebrytce towarzyszyli synowie, młodsza siostra oraz... fotoreporter jednego z tabloidów.

 • Luksusowe wakacje gwiazd. Gdzie się wybrali?

  Zobaczcie zdjęcia, które celebryci opublikowali na Instagramie z letniego wypoczynku!

 • Justyna Steczkowska i Myszkowski "żałują, że za wcześnie pokazali Leonowi show-biznes"!

  Czy Justyna Steczkowska i jej mąż znajdą w końcu sposób, aby nieco utemperować rozbrykanego syna?

 • Steczkowska będzie walczyć

  Justyna Steczkowska (37 l.) postanowiła nie odpuszczać tabloidom i wypowiedziała im wojnę. Każde opublikowane przez nich kłamstwo znajdzie się na wokandzie sądowej - zapowiada.

 • 80 tys. za nagie zdjęcia Steczkowskiej

  Wyrok nie jest prawomocny. Zapewne obie strony będą apelować, bo w pozwie Steczkowska żądała 400 tys. zł zadośćuczynienia. "Nawet jeśli powódka nieostrożnie korzystała z plaży bez kostiumu, to nie upoważniało to pozwanych do wykorzystania takich zdjęć" - mówiła sędzia Hanna Muranowska-Suchocka w ustnym uzasadnieniu wyroku. Podkreśliła, że pozwani wykorzystali zdjęcia dla zwiększenia nakładu...

 • Steczkowska się rozebrała

  Justyna Steczkowska (36 l.) na wakacje udała się wraz z mężem i synami. W ślad za nią podążyli wścibscy reporterzy "Super Expressu"... "Szczęśliwa rodzinna zacumowala w 5-gwiazdkowym hotelu Joy Kiris(...) przysłaniało jej piękne ciało" - dodaje gazeta. "Często chodziła na kameralną plażę. Czuła się tam bardzo swobodnie" - mówi wypoczywający w kurorcie turysta. Zdjęcia w gazecie wyglądają - mimo...

Wideo na temat: steczkowska zdjęcia z wakacji
 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...