• Informacje na temat:

  stefan dennis

Artykuły na temat: stefan dennis
 • Serialowy przewodnik

  ...rodziców, którzy rozwiedli się przed laty. odc.16 Z zaklinaczką dusz kontaktuje się Dennis, który zginął w górach. Szuka on sposobu, by uratować swojego rannego brata, który wciąż jest na szlaku. odc(...). Zosia przynosi ze szkoły ponure rysunki. Joanna martwi się, że dziewczynka wpadła w depresję. Ojciec Eli, Stefan, przychodzi zabrać córkę na weekend. Okazuje się, że pomylił terminy. Tadeusz zwierza się...

 • Guano Apes na Ursynaliach 2015

  Niemiecka grupa Guano Apes dołącza do składu tegorocznych Ursynaliów. Impreza odbędzie się w dniach 29-30 maja na Kampusie SGGW w Warszawie.

 • Serialowy przewodnik

  ...urządził. Potem Zwoleńską odwiedza Tomek. Oksana składa w urzędzie wniosek o osiedlenie. Prosi, by na jakiś czas mogła się z Saszą wprowadzić do Stefana i Walerii.  "Pierwsza miłość" odc.1811 Wiktor(...) Johnson zwraca również współwłaściciel lokalu, milioner Dennis Dutton. "Pamiętniki wampirów" odc.10 Elena prosi Rose, aby zaprowadziła ją do Slatera. Jeremy udaje się do grobowca, w którym zamknięta jest...

 • "Dziewicze utwory" Krokus

  Szwajcarscy hardrockowcy z grupy Krokus przymierzają się do nagrania kolejnej studyjnej płyty. W jednym ze studiów z południowych Niemczech dołączył do nich producent Dennis Ward. Nie wiadomo jeszcze kiedy można się spodziewać następcy "Rock The Block" z 2003 roku, choć wstępnie mówi się o wiośnie.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Guano Apes: Wokalistka solo

  Sandra Nasic, wokalistka nieistniejącej już niemieckiej grupy Guano Apes, podpisała kontrakt z wytwórnią GUN. Sandra obecnie pracuje w Berlinie nad solowym debiutem, który ma się ukazać pod koniec tego roku.

 • Nowy album Guano Apes

  W połowie lutego na półkach sklepowych pojawi się najnowszy album niemieckiej formacji Guano Apes. Trzecia płyta w dorobku zespołu zatytułowana jest "Walking On A Thin Line". Tymczasem w piątek, 17 stycznia, za pośrednictwem Internetu, fani będą mogli zobaczyć koncert zespołu.

 • Guano Apes na Czyżynaliach w Krakowie

  Podczas dwudniowych Czyżynaliów (17-18 maja) w Krakowie zagra niemiecka grupa Guano Apes.

 • Guano Apes zaprasza do rozmowy

  W środę (12 października) wieczorem niemiecka grupa Guano Apes wystąpi w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa. Wcześniej (początek godz. 17.30) pojawi się u nas na CZATerii.

 • Primal Fear: Zdążyć przed diabłem

  W poniedziałek, 5 stycznia, powermetalowcy z niemieckiej grupy Primal Fear przystąpili do miksowania nowego albumu "16.6 (Before The Devil Knows You're Dead)".