• Informacje na temat:

  stefan friedmann

Artykuły na temat: stefan friedmann
 • Teresa Lipowska i Stefan Friedmann razem w "M jak miłość". Potwierdzają!

  Lipowska. Aktorka nie wyobrażała sobie, żeby ktokolwiek mógł w przyszłości zająć miejsce Witolda Pyrkosza. Produkcja zadecydowała jednak, że do obsady "M jak miłość" dołączy Stefan Friedmann (76 l.), który(...) okazji - mówi "Dobremu Tygodniowi". Lipowska cieszy się, że absztyfikanta jej bohaterki zagra właśnie Friedmann. - Spotkaliśmy się już na planie, na lekcjach angielskiego - zdradza tygodnikowi. Darzą się...

 • Magdalena Zawadzka i Gustaw Holoubek: Życie słodkie jak cukier i tłuste jak orzech

  Ona była speszona starszym i znanym kolegą. On początkowo ją lekceważył i nie zwracał na nią uwagi.

 • "M jak miłość": Gurłacz i Friedmann dołączyli do obsady

  Kolejny sezon „M jak miłość“ rozpocznie się 27 sierpnia. Poznamy aspiranta Wrońskiego (Filip Gurłacz). Do serialu dołączy też Stefan Friedmann.

 • "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz": Cyfra nic tu nie pomoże!

  O groźbie rozstrzelania przez BOR kierownika planu, błyskotliwym castingu na operatora kamery i krwawej jatce podczas kolaudacji opowiadali twórcy "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" podczas cyfrowej premiery filmu Stanisława Barei. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • "M jak miłość": Józef Modry zostanie następcą... Lucjana?

  Podczas wizyty w lipnickim ośrodku zdrowia Barbara (Teresa Lipowska) spotka Józefa Modrego (Stefan Friedmann). Okaże się, że emeryt, którego poznała na kursie języka angielskiego, został jej... sąsiadem!

 • Aktorzy z polskimi raperami

  Sprawdź najnowszy klip Sokoła i Pono do numeru "W aucie" ! Gościnnie w teledysku Piotr Fronczewski i Stefan Friedmann.

 • Prywatny detektyw z Gdańska

  W pierwszej połowie ponurych lat 80. reżyser Paweł Pitera i aktor Stefan Friedmann wymyślili sobie, że zrobią pogodny serial o przygodach prywatnego detektywa.

 • Pieniądz znów w cenie

  Wkrótce do sklepów trafi limitowana złota edycja płyty Sokół feat. Pono "Teraz Pieniądz W Cenie".

 • "M jak miłość": Zwierzenia przy herbacie

  Wkrótce Józef (Stefan Friedmann) odwiedzi Barbarę (Teresa Lipowska). Jego auto zepsuje się jednak, gdy przyjedzie do Grabiny. Mostowiakowa da mu kolejną szansę. Odwiedzi Modrego w domu, aby przeprosić za niechęć, którą mu okazywała. On zaprosi ją na herbatę i pokaże album ze zdjęciami zmarłej żony. Rozmawiając z nim, Barbara zapomni o swoich zobowiązaniach. Ku zaskoczeniu Kisielowej, nie...

 • W krakowskim Teatrze STU odbył się benefis 20-lecia pracy twórczej Cezarego Pazury ( "Nic śmiesznego" , "NIenasycenie" , "Psy" ). Ten jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów, po okresie intensywnych występów serial owych, wraca do kina. W przyszłym roku zobaczymy go w komedii "Ja wam pokażę, czyli Nigdy w życiu 2" .

Zdjęcia na temat: stefan friedmann
Wideo na temat: stefan friedmann
 • Czarodziejka Lili, smok i magiczna księga

  W życiu starej czarownicy Surulundy nagle zaczyna dziać się zbyt wiele. Zły czarodziej Hieronimus wkradł się podstępnie do jej chatki i próbował wykraść Księgę Zaklęć. Całe szczęście, że był tam też jej mały smok Hektor. Poza tym Surulunda musi znaleźć następczynię. Na poszukiwania wysyła Hektora, który wraz z magiczną księgą trafia do domu Lili. Kiedy dziewczynka poznaje zaklęcia, wszystko staje na głowie. Najpierw wyczarowuje stado małp w swoim pokoju, potem zamienia je w kozy, a na koniec...

 • W kręgu

  Zurych, połowa lat 50. Nieśmiały młody nauczyciel Ernst Ostertag przyłącza się do stowarzyszenia wydającego magazyn "Der Kreis". Tam poznaje artystę drag queen Roebiego Rappa. Chociaż Ernst i Roebi zakochują się w sobie, jednak bardzo dużo ich dzieli. Dla Roebiego jest to pierwsza prawdziwa miłość, która sprawia, że chłopak rozkwita. Ernst natomiast boi się, że jego związek nie zostanie zaakceptowany przez jego arystokratyczną rodzinę, a także, że może przeszkodzić mu w wykonywaniu zawodu...

 • Naznaczony: Rozdział 3

  Nieczęsto na ekranach kin możemy oglądać klasyczny horror. Seria "Naznaczony" jest hołdem wobec klasyki gatunku. Trzecia część filmu to prequel; nawiedzona rodzina Lambertów korzysta z pomocy uzdolnionego medium - Elise Rainier, dzięki której dowiemy się, jak doszło do tragicznych wydarzeń.

Dyskusje na temat: stefan friedmann