• Informacje na temat:

  stefan meller

Artykuły na temat: stefan meller
 • Marcin Meller wspomina rodzinną tragedię i apeluje do Polaków!

  Marcin Meller (46 l.) na swoim Facebooku nakłania do robienia badań profilaktycznych!

 • Nowa posada Marcina Mellera

  Marcin Meller (41 l.) będzie gospodarzem nowego kulturalno - publicystycznego magazynu w TVN24. Według wstępnych założeń, program transmitowany będzie na żywo, dziennikarz i zapraszani przez niego goście pokazywać się będą widzom we wnętrzach jednego z modnych warszawskich lokali.

 • Dorota Kwiatkowska-Rae: W końcu grałam kurtyzanę...

  Podziwialiśmy ją w "Thais" i "Widziadle". Była na ustach wszystkich. Jak potoczyły się dalsze losy Doroty Kwiatkowskiej?

 • Zanussi nie będzie ambasadorem

  "Reżyser Krzysztof Zanussi nie będzie ambasadorem Polski w Moskwie" - powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej minister spraw zagranicznych Stefan Meller, dementując informacje tygodnika "Newsweek". "Pan Krzysztof Zanussi ma w planach nakręcenie dwóch filmów i to zaprząta jego głowę" - dodał Meller.

 • Zanussi ambasadorem w Rosji?

  Krzysztof Zanussi ( "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" , "Persona non grata" , "Suplement" ) ma zostać ambasadorem Polski w Rosji. Wiadomość podał tygodnik "Newsweek" powołując się na urzędnika MSZ. Sam Krzysztof Zanussi nie potwierdził, ale też nie zaprzeczył tym informacjom.

 • "Pan Tadeusz" w Paryżu

  Brawami na stojąco zakończyła się w czwartek przed północą paryska premiera "Pana Tadeusza" Andrzeja Wajdy. W pokazie uczestniczyła m.in. żona prezydenta RP Jolanta Kwaśniewska, która przybyła do Paryża specjalnie na premierę. Film będzie wyświetlany we Francji pod tytułem "Kiedy Napoleon przekraczał Niemen".

 • Autoportret Wojciecha Pszoniaka

  12 listopada nakładem Wydawnictwa Literackiego trafi do księgarń wywiad-rzeka Michała Komara z Wojciechem Pszoniakiem zatytułowana "Aktor".

Zdjęcia na temat: stefan meller
Wideo na temat: stefan meller
 • Czarodziejka Lili, smok i magiczna księga

  W życiu starej czarownicy Surulundy nagle zaczyna dziać się zbyt wiele. Zły czarodziej Hieronimus wkradł się podstępnie do jej chatki i próbował wykraść Księgę Zaklęć. Całe szczęście, że był tam też jej mały smok Hektor. Poza tym Surulunda musi znaleźć następczynię. Na poszukiwania wysyła Hektora, który wraz z magiczną księgą trafia do domu Lili. Kiedy dziewczynka poznaje zaklęcia, wszystko staje na głowie. Najpierw wyczarowuje stado małp w swoim pokoju, potem zamienia je w kozy, a na koniec...

 • W kręgu

  Zurych, połowa lat 50. Nieśmiały młody nauczyciel Ernst Ostertag przyłącza się do stowarzyszenia wydającego magazyn "Der Kreis". Tam poznaje artystę drag queen Roebiego Rappa. Chociaż Ernst i Roebi zakochują się w sobie, jednak bardzo dużo ich dzieli. Dla Roebiego jest to pierwsza prawdziwa miłość, która sprawia, że chłopak rozkwita. Ernst natomiast boi się, że jego związek nie zostanie zaakceptowany przez jego arystokratyczną rodzinę, a także, że może przeszkodzić mu w wykonywaniu zawodu...

 • Naznaczony: Rozdział 3

  Nieczęsto na ekranach kin możemy oglądać klasyczny horror. Seria "Naznaczony" jest hołdem wobec klasyki gatunku. Trzecia część filmu to prequel; nawiedzona rodzina Lambertów korzysta z pomocy uzdolnionego medium - Elise Rainier, dzięki której dowiemy się, jak doszło do tragicznych wydarzeń.

Dyskusje na temat: stefan meller