• Informacje na temat:

  stefania księżniczka

Artykuły na temat: stefania księżniczka
 • Książę Albert II i księżna Charlene: szykuje się rozwód na królewskim dworze

  ...książę Rainer III. Przez kilka dni swoje niebywałe umiejętności prezentują tu artyści z całego świata. Od lat przewodniczy mu młodsza córka zmarłego w 2005 roku władcy, księżna Stefania. Trudno wyobrazić(...) swoją obecność - w 2015 roku, gdy miesiąc wcześniej na świat przyszły pociechy pary, bliźnięta: księżniczka Gabriella Therese Marie i książę Jacques Honore Rainier. Kilka dni przed festiwalem cyrkowym...

 • Laura Łącz: Nie buntowałam się, robiłam swoje

  ...rodziców ojca w Rzeszowie, zamieszkali aktorzy Stefania Błońska i Józef Konrad. Założyli zespół. Chcieli wystawić "Lekkomyślną siostrę". Nie mieli odtwórcy Janka Topolskiego. Rolę przeczytał Makuś...

 • "Na dobre i na złe": Grażyna Barszczewska kocha Kraków

  Grażyna Barszczewska w dorobku ma wiele ról zarówno filmowych, jak i teatralnych. W serialu „Na dobre i na złe” od kilku lat gra onkolog Annę Chrzan. Aktorstwo wypełnia jej większość czasu, bo jak przyznaje, „nicnierobienie” jest dla niej przekleństwem.

 • Dyskretny ślub Małgorzaty Beli

  Małgorzata Bela - jedna z najbardziej cenionych polskich modelek, mająca za sobą główną rolę w filmie "Ono", po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. W ostatni weekend wyszła za mąż za Jeana-Yves le Fur, francuskiego wydawcę i biznesmena. Uroczystość odbyła się na włoskich Wyspach Syrenich.

 • Bajkowe życie Grace Kelly

  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. W piątek mija 30. rocznica śmierci Grace Kelly.