• Informacje na temat:

  stefano terrazzino i aneta

Artykuły na temat: stefano terrazzino i aneta
 • Stefano Terrazzino i Aneta Zając: Teraz ona spłaca swój dług

  ...w rozmaitych warsztatach artystycznych. Dziennikarzom "Na żywo" udało się dowiedzieć, że Stefano w realizacji tego pomysłu wesprą znani przyjaciele. Wśród nich jest jego dobra znajoma Aneta Zając (37(...) i gdzie się wychował. Choć ostatecznie rodzice Setafano Terrazzino (40 l.) w poszukiwaniu lepszego życia zdecydowali się na przeprowadzkę do Niemiec, to on nie przestał marzyć, że jeszcze kiedyś wróci...

 • Stefano Terrazzino wraca do "Tańca z Gwiazdami"

  Poprzednie dwie edycje "Tańca z Gwiazdami" należały do niego i do dwóch pięknych kobiet - Anety Zając i Agnieszki Sienkiewicz, które prowadził w tańcu aż do zwycięstwa w show. W piątkowym finale po półrocznej przerwie i sukcesie w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Stefano powróci na parkiet "Tańca z Gwiazdami", by znów zatańczyć z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz.

 • Aneta Zając na wakacjach ze Stefano Terrazzino!

  Aneta Zając (34 l.) i Stefano Terrazzino (36 l.) mają wspólne plany wakacyjne!

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Aneta Zając i Stefano Terrazzino relaksują się we Włoszech!

  Aneta Zając (34 l.) spędza miłe chwile w towarzystwie swojego partnera z „Tańca z gwiazdami”, Stefano Terrazzino (36 l.).

 • Aneta Zając: Świat za mną nie nadąża

  Aneta Zając rzadko kiedy pojawia się na imprezach i konsekwentnie nie opowiada w wywiadach o swoim życiu prywatnym. A i tak nieustająco znajduje się na celowniku plotkarskich mediów.

 • Stefano Terrazzino: Tego jeszcze nie robił!

  Stefano Terazzino czeka niebawem trudne zadanie w "Tańcu z gwiazdami"...

 • Stefano Terrazzino do teraz spotyka się z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz

  Stefano Terrazzino wciąż utrzymuje zażyłe relacje z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz, z którymi wywalczył pierwsze miejsca w poprzednich edycjach "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Tancerz jeździ z nimi m.in. na pokazy tańca.

 • Aneta Zając i Stefano Terrazzino: Romans kwitnie!

  Wygląda na to, że między Anetą Zając (32 l.) a Stefano Terrazzino rodzi się prawdziwe uczucie...

 • Aneta Zając marzy, by zatańczyć w musicalu

  Aneta Zając wciąż nie może otrząsnąć się z emocji, jakie dostarczył jej udział w 1. edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". Aktorka bardzo chciałaby teraz zatańczyć w musicalu.

Zdjęcia na temat: stefano terrazzino i aneta
Wideo na temat: stefano terrazzino i aneta
 • Aneta Zając w teledysku do piosenki Stefano Terrazzino!

  Szczegóły tajemniczego projektu Anety Zając ujrzały światło dzienne! W "Dzień dobry TVN" wyszło na jaw, że podczas wypadu na Sycylię w towarzystwie Stefano Terrazzino, wzięła udział w zdjęciach do najnowszego teledysku tancerza-piosenkarza. Para od czasu „Tańca z gwiazdami” pozostaje w przyjaźni, nic więc dziwnego, że aktorka postanowiła wystąpić w klipie do piosenki „Kiedy Quando”. Jesteście

Dyskusje na temat: stefano terrazzino i aneta