• Informacje na temat:

  stefano terrazzino w ja to mam szczęscie

Artykuły na temat: stefano terrazzino w ja to mam szczęscie
 • Stefano Terrazzino: Polacy mają różne stereotypy i szufladkują innych

  Stefano Terrazzino (39 l.) zaznacza, że szybko się zaaklimatyzował w Polsce, w której znalazł swoją przestrzeń artystyczną i zdobył popularność. Tancerz ubolewa jednak, że nie wszyscy imigranci są w tak dobrej sytuacji. Jego znajomi bowiem nie raz stawali się obiektem ataków na tle rasowym...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • "Przyjaciółki": Stefano Terrazzino jako Francesco

  Sprawdza się powiedzenie: "Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło". To nic, że program "Surprise, Surprise" okazał się niewypałem i spadł z anteny Polsatu! Znakomita passa Stefano Terrazzino(...) w serialach "Samo życie" (zagrał Giuseppe), "39 i pół" (wcielił się w Zorro), "Hotelu 52" (był niejakim Gianpietro Karbowskim), "Na Wspólnej" (uczył tańca jako Ricardo) oraz "Ja to mam szczęście...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Lekcja tańca ze... Stefano Terrazzino!

  Stefano Terrazzino, przystojny tancerz rodem z Włoch, robi zawrotną karierę w polskich serialach. Teraz zostanie partnerem Joanny Polak (Kinga Preis)!

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

 • Ja to mam szczęście!

  Joanna wypomina Jerzemu, że nigdy nie zrobił nic szalonego z miłości. Po konsultacji z Marcinem jej mąż postanawia to naprawić. Tadeusz poparzył sobie obie dłonie. Polakowie przyjmują go pod swój dach i otaczają trochę zbyt troskliwą opieką. Joanna postanawia przygotować się do imprezy w pracy i sprowadza do domu profesjonalnego tancerza Stefano (Stefano Terrazzino). Jerzy nie kryje zazdrości. Po...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Łatwo się nie poddają

  - Praca w show to pomaganie i doradzanie zdolnym, pozytywnie nakręconym ludziom. Uwielbiam ich zaangażowanie, doceniam, że nie boją się śpiewać znanych przebojów - mówi Agnieszka Hekiert, która przygotowuje do występów uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Poszła w tango z przystojnym Włochem!

  Tamara Arciuch, czyli Anna Gruszyńska z "M jak miłość", od kilku tygodni intensywnie trenuje taniec pod okiem Stefano Terrazzino, czyli Stefano z "Ja to mam szczęście!". Już w czwartek aktorka i tancerz razem pójdą... w tango. Poznajcie szczegóły.

 • "Taniec...": Wygra po raz trzeci?

  Stefano Terrazzino jest wyrozumiałym nauczycielem, ale jednej rzeczy nie toleruje - lenistwa. Na szczęście trafia na pracowite gwiazdy.