• Informacje na temat:

  steffen moeller

Artykuły na temat: steffen moeller
 • Gdzie jest Steffen Moeller?

  Znany z serialu "M jak miłość" i programu "Europa da się lubić" Moeller spędza teraz większość czasu w Niemczech. Rok temu wydał u naszych zachodnich sąsiadów książkę "Viva Polonia", która sprzedała(...). Moeller przyjeżdża z Niemiec tylko z występami i w odwiedziny do znajomych. Skupił się głównie na robieniu kariery za granicą. "Jedyna nadzieja w tym, że scenarzyści serialu M jak miłość znów wprowadzą...

 • Steffen Moeller otrzymał Nagrodę Weizsaeckera

  Niemiecka Fundacja Narodowa przyznała Steffenowi Moellerowi Nagrodę im. Richarda von Weizsaeckera za zasługi dla porozumienia między Niemcami a Polakami. Niemiecki autor, aktor i kabareciarz przyczynił się do zbliżenia obu narodów - napisano w uzasadnieniu.

 • Steffen nie umie całować!

  Na aktorki z serialu "M jak miłość" pada blady strach za każdym razem, gdy zbliża się do nich Steffen Moeller. Niemiecki aktor po prostu nie umie się całować - wyjaśnia "Fakt".

 • Steffen Moeller laureatem Nagrody Mostu

  Steffen Moeller odbierze w piątek, 6 grudnia, w teatrze w Goerlitz Międzynarodową Nagrodę Mostu. Aktor został doceniony za przełamywanie stereotypowych opinii w relacjach pomiędzy Niemcami i Polakami.

 • Ile zarabiają gwiazdy?

  .... 5.Piotr Bałtroczyk - 13 - 16 tys. 6.Steffen Moeller - 11 - 15 tys. 7.Magda Mołek - 11 tys. 8.Kevin Aiston - 8 - 15 tys. 9.Agata Młynarska - 10 - 13 tys. 10.Jolanta Fajkowska - 10 tys. 11.Maciej...

 • Gdzie jest Steffen Moeller?

  Aktor zniknął jakby pod ziemię się zapadł. W Polsce bywa coraz rzadziej, możliwe że opuści nasz kraj na zawsze.

 • Steffen nie umie całować!

  Na aktorki z serial u "M jak miłość" pada blady strach za każdym razem, gdy zbliża się do nich Steffen Moeller. Niemiecki aktor po prostu nie umie się całować - wyjaśnia "Fakt".

 • Pracują mało za wielką kasę

  Znani prezenterzy i aktorzy jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy wiodą podwójne życie. Kiedy znikają z ekranu pieniądze zarabiają na różnej maści chałturach. Za kilka godzin pracy niektórzy wyciągają nawet 10 - 20 tys.

 • "Telekamery 2006": Nominacje

  Joanna Brodzik ( serial "Magda M."), Piotr Adamczyk ( "Karol - człowiek, który został Papieżem" ) i wokalistka Monika Brodka znaleźli się w gronie nominowanych do "Telekamer 2006", nagród przyznawanych od 9 lat przez czytelników TeleTygodnia. Swoje ulubione gwiazdy telewizyjne roku czytelnicy gazety mogą wybierać od poniedziałku, 21 listopada.

 • Rozdano TeleKamery 2004

  Specjalną nagrodę "TeleTygodnia" - Złote Telekamery za trzykrotne zdobycie nagród tygodnika w latach ubiegłych otrzymała Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski oraz realizatorzy serialu "Na dobre i na złe". Nagrody tygodnika dla osobowości telewizyjnych po raz siódmy wręczono w poniedziałek, 19 stycznia, w warszawskim Teatrze Polskim. Honorowym gościem gali był odtwórca Świętego i Jamesa Bonda, sir Roger Moore.

Dyskusje na temat: steffen moeller
 • Re: „M jak miłość”: Niespodziewana eksplozja uczuć między Agnieszką a Jackiem!

  To bardzo śmieszne i niekonsekwentne. Przecież tak kochał Joasię, to jakaś bzdura, nie wierze, żeby scenarzyści tak się wygłupili To z Joasia powinni teraz go połączyć a Aga przyjaźni się z młodym Marcinem , No bzdura jakaś do kwadratu Nowy scenarzysta się pojawił w serialu i... co, zapomniał jak było. ??? To już najlepiej niech wróci Steffen Moeller i pokocha nagle Kingę, , to będzie dopiero