• Informacje na temat:

  stenka cannes

Artykuły na temat: stenka cannes
 • „Wojenne dziewczyny”: Będzie 2. sezon

  .... Niedawno, podczas targów filmowych w Cannes, Telewizja Polska sprzedała prawa do emisji "Wojennych dziewczyn" nadawcy z Litwy.  

 • Polskie seriale podbijają świat

  ...urzekła widzów nie tylko talentem medycznym, ale także dobrym sercem. W główną rolę wciela się Magdalena Różczka, a towarzyszą jej m.in. Jacek Koman, Danuta Stenka, Aleksandra Hamkało, Agnieszka(...) Wirtualnemedia.pl, TVN sprzedaje prawa do emisji swoich formatów m.in. podczas międzynarodowych targów MIPtv w Cannes.

 • Film ze Stenką i Pszoniakiem w Cannes

  Francusko-polski film fabularny pt. "Robert Mitchum nie żyje" - z Danuta Stenką i Wojciechem Pszoniakiem w obsadzie - będzie prezentowany na tegorocznym festiwalu w Cannes.

 • "Post mortem" Wajdy w Cannes?

  Polska wraca na festiwal filmowy do Cannes. Swoją premierę ma tam mieć najnowszy film Andrzeja Wajdy "Post mortem. Opowieść katyńska" - czytamy w "Dzienniku".

 • Rusza festiwal w Cannes

  19 tytułów - w tym nowe filmy Alejandro Gonzaleza Inarritu i Nikity Michałkowa - będzie walczyć o Złotą Palmę na rozpoczynającym się w środę 63. Festiwalu Filmowym w Cannes. Festiwal otworzy pokaz "Robin Hooda" Ridleya Scotta z Russellem Crowem w roli głównej.

 • Musiałam dojrzeć

  Nieważne, czy gra George Sand, Pomponię Grecynę czy zwykłą Annę Kowalską, zawsze jest równie wiarygodna. Mimo że dość późno zadebiutowała na dużym ekranie, w ciągu kilkunastu lat stworzyła wiele wybitnych kreacji, które przejdą do historii polskiego kina. Obecnie Danuta Stenka pracuje na planie nowego filmu Jacka Bromskiego "Uwikłanie".

 • Polskie seriale podbijają świat

  "Przepis na życie", "Lekarze" i "Prawo Agaty" to seriale telewizji TVN, które oglądać mogą już nie tylko widzowie w naszym kraju. Te, pisane przez polskich scenarzystów produkcje, zostały sprzedane m.in. do Rosji, Słowacji, Łotwy i Czech.

 • Nagi instynkt Nicole Kidman

  Aż 7 produkcji zadebiutuje na ekranach polskich kin w pierwszy weekend 2013 roku. Najwięcej emocji wzbudza amerykańska "Pokusa" z kontrowersyjną rolą Nicole Kidman oraz "Bejbi blues" - nowy film autorki głośnych "Galerianek", Katarzyny Rosłaniec.

 • Ostatni film Heatha Ledgera

  Brytyjski laureat prestiżowych festiwali "Głód", określany jako skrzyżowanie "Matriksa" i "Zmierzchu"- "Daybreakers" oraz ostatni film Heatha Ledgera "Parnassus" trafiają w piątek na ekrany naszych kin. Premierową stawkę uzupełniają dwa rozrywkowe obrazy: polskie "Ciacho" i amerykańskie "Wszyscy mają się dobrze".