• Informacje na temat:

  stenka cielecka

Artykuły na temat: stenka cielecka
 • "Prokurator": Zawsze byłem na "nie"

  Znakomity polski aktor, od lat mieszkający w Australii. Był rewelacyjny w roli psychopatycznego gangstera Katiuszy w „Disco Polo” i jako zakochany w dr Bosak (Danuta Stenka) Leon Jasiński w serialu „Lekarze”. Teraz wraca na ekrany naszych telewizorów jako bez reszty oddany pracy warszawski prokurator, w serialu według pomysłu braci Miłoszewskich.

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • Ma nowotwór. Nie chce leczenia

  ...wystąpią: Jerzy Radziwiłowicz, Krystyna Janda, Ilona Ostrowska i Łukasz Simlat. W nowej obsadzie pojawiają się Danuta Stenka w roli dawnej miłości Andrzeja, Janusz Gajos jako dyrektor dużego konsorcjum, cierpiący na "napadowy zespół lękowy", a także Magdalena Cielecka, która występuje w roli bezdzietnej, prawie czterdziestoletniej prawniczki. Do ekipy reżyserskiej, obok Anny Kazejak i Jacka Borcucha...

 • Stenka, Cielecka i Gajos w serialu

  Do obsady drugiego sezonu serialu "Bez tajemnic" dołączyli Danuta Stenka, Magdalena Cielecka i Janusz Gajos. Premiera produkcji w HBO została zaplanowana na jesień tego roku.

 • Gwiazdy w drugim sezonie

  Do obsady drugiego sezonu serialu "Bez tajemnic" dołączyli Danuta Stenka i Janusz Gajos.

 • Danuta Stenka aktorką sezonu

  Danuta Stenka odebrała w poniedziałek, 18 grudnia, nagrodę im. Aleksandra Zelwerowicza za najlepszą rolę sezonu, przyznawaną przez miesięcznik "Teatr".

 • Bez tajemnic

  ...poradzić. Natalia (Magdalena Cielecka) to bezdzietna prawniczka, która wiele lat temu dokonała aborcji. Antek (Stanisław Cywka) nie potrafi pogodzić się z decyzją rodziców, Jacka i Anity Skotnickich(...) (Danuta Stenka).

 • Chyra i Cielecka w "Post mortem..."

  Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Artur Żmijewski, Maja Ostaszewska, Danuta Stenka i Maja Komorowska zagrają w filmie "Post Mortem opowieść katyńska". Pomimo że zdjęcia do najnowszego i chyba najbardziej osobistego filmu Andrzeja Wajdy rozpoczną się 3 października, reżyser postanowił wcześniej spotkać się z dziennikarzami i opowiedzieć o tym, jaki będzie to film...

 • Bez tajemnic

  ...poradzić. Natalia (Magdalena Cielecka) to bezdzietna prawniczka, która wiele lat temu dokonała aborcji. Antek (Stanisław Cywka) nie potrafi pogodzić się z decyzją rodziców, Jacka i Anity Skotnickich(...) (Danuta Stenka).

 • Gwiazdy czytają "Karaluchy"

  Borys Szyc, Danuta Stenka i Magdalena Cielecka - to tylko niektóre z gwiazd, biorących udział w nagraniu audiobooka powieści "Karaluchy", której autorem jest norweski pisarz Jo Nesbo.

Zdjęcia na temat: stenka cielecka
Dyskusje na temat: stenka cielecka
 • Re: "O mnie się nie martw": Kasia Zielińska będzie serialową... rekordzistką!

  ...Agata Kulesza, Kinga Preis, Danuta Stenka, Dorota Kolak, Magdalena Cielecka, Urszula Grabowska - tylko kilka przykładów pierwszych z brzegu. Młode: np. Joanna Kulig. Utalentowanych aktorek nam nie brakuje, problem w tym, że na ekranie telewizora wciąż na siłę lansowane są te same twarze, a najciekawsze można zobaczyć głównie w teatrach.