• Informacje na temat:

  stephen chow aktor

Artykuły na temat: stephen chow aktor
 • W poniedziałek, 25 marca, nad ranem czasu polskiego, zakończyła się 73. ceremonia wręczenia Oscarów dla najlepszych produkcji, aktorów i aktorek 2000 roku. Na naszych stronach relacjonowaliśmy na(...)" - zdobyły odpowiednio cztery i pięć statuetek. Cztery Oscary zdobył także "Traffic" Stevena Soderbergha. Najlepszymi aktorami zostali, zgodnie z oczekiwaniami, Julia Roberts i Russell Crowe.

 • "Piękne istoty": Stwory światła i ciemności

  Oto tegoroczna filmowa walentynka. "Piękne istoty" to adaptacja młodzieżowego romansu pióra Kami Garcii i Margaret Stohl. Za jej kamerą stanął Richard LaGravenese, mający na koncie nominację do Oscara za scenariusz do filmu "Fisher King" Terry'ego Gilliama.

 • Złote Globy już jutro!

  O godzinie 2.00 w nocy z poniedziałku na wtorek, 16/17 stycznia, czasu polskiego w Los Angeles rozpocznie się ceremonia wręczania Złotych Globów, nagród przyznawanych przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Te najważniejsze i najbardziej cenione, obok Oscarów, nagrody w amerykańskim przemyśle filmowym zostaną przyznane po raz 63.

 • Filmowa wizja futbolu

  Piłka nożna dominuje w ostatnim czasie na ekranach polskich telewizorów. Dzięki mundialowi w RPA na konto TVP, wpłynęły już miliony złotych. Fenomen tej dyscypliny sportu starają się też czasem wykorzystywać także filmowcy. Oto kilka najbardziej spektakularnych prób zmierzenia się z tematem.