• Informacje na temat:

  stephen collins aktor

Artykuły na temat: stephen collins aktor
 • Stephen Collins przerywa milczenie!

  Oskarżony o pedofilię Stephen Collins (67 l.) po raz pierwszy wypowiedział się na temat molestowania dzieci.

 • Stephen Collins przyznał się do molestowania nieletnich

  Aktor Stephen Collins postanowił rozliczyć się z przeszłością i wyjawił skrywany od lat mroczny sekret. Żona aktora na rzecz wygrania sprawy rozwodowej ujawniła nagrania z sesji terapeutycznej, na których gwiazdor wyjawił, że molestował nieletnie dziewczynki.

 • Stephen Collins przyznał się do pedofilii!

  Znany z serialu „Siódme niebo” Stephen Collins (67l.) podczas jednej z sesji terapeutycznych przyznał się do pedofilii! Nagranie ujawniła jego żona.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  W sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles rozpoczęła się 76. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Faworytem rywalizacji o najważniejszą nagrodę światowego kina, jest film Petera Jacksona "Władca Pierścieni: Powrót Króla" . Film nominowany jest w aż 11 kategoriach! Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia Oscarów na stronach INTERIA.PL!

 • "Siódme niebo": Stephen Collins przyznał się do molestowania nieletnich

  Aktor Stephen Collins postanowił rozliczyć się z przeszłością i wyjawił skrywany od lat mroczny sekret. Żona aktora na rzecz wygrania sprawy rozwodowej ujawniła nagrania z sesji terapeutycznej, na których gwiazdor wyjawił, że molestował nieletnie dziewczynki.

 • Jak Crowe, Affleck i Mirren

  Morderstwo, które wstrząsnęło opinią publiczną. Polityczne interesy, o których nikt nie miał prawa wiedzieć. Skandal, który nie powinien wybuchnąć. W marcu kanał Ale Kino! rozpoczyna emisję nowego serialu - "Stan gry".

 • "Siódme niebo": Nie zawsze święci

  ...mężczyzn, zrobiła wszystko, by odzyskała radość życia, a potem stała się jedną z gwiazd "Siódmego nieba". Największą "wpadką" twórców serialu okazał się Stephen Collins, czyli odtwórca pastora(...) różnie i także ta produkcja miała swoje ściśle skrywane tajemnice. Pierwszą, która spędzała sen z oczu producentów, była odtwórczyni roli Mary, czyli Jessica Biel. Udział młodej aktorki w sesji...

 • Wspominamy "Króla" i innych muzyków

  Niespodziewana śmierć Michaela Jacksona to największa strata w muzycznym świecie ostatnich 12 miesięcy. Wspominamy również innych zmarłych w tym czasie.

 • ...raz gratulujemy! Stephen Collins, aktor znany z roli pastora w popularnym serialu "Siódme niebo", wpadł w niezłe kłopoty! Jego była żona zdecydowała się upublicznić nagrania, na których przyznaje(...), że w ostatnim czasie nie miał dla niego zbyt wiele czasu... "Grzesiek usynowił mnie, był dla mnie bardzo dobry" - podkreśla prezenter w wywiadach. Aktorka Jennifer Garner pochwaliła się na...

 • ...zadowolić Deana McDermotta w sypialni, jednak nigdy jej się to nie udawało. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki za te wyznania! Znany z roli pastora w serialu "Siódme niebo" Stephen Collins(...) zdarzają się konflikty, a ich spór został już zażegnany. Nie umilkły jeszcze echa skandalu z Dariuszem K., a kolejną niechlubną bohaterką mediów stała się Joanna L. Aktorka spowodowała stłuczkę i jak...

Zdjęcia na temat: stephen collins aktor