• Informacje na temat:

  stephen fry dziennikarz

Artykuły na temat: stephen fry dziennikarz
 • "Hobbit": Dla dzieci w każdym wieku

  "Hobbit" jest opowieścią dla dzieci, ale - dla "dzieci w każdym wieku" - powiedział Peter Jackson, którego nowy film wejdzie do kin w Polsce 27 grudnia. To zarazem historia mroczniejsza od tej, którą J.R.R. Tolkien przedstawił w książce - zaznaczył reżyser.

 • Cumberbatch jako smok Smaug

  Granie smoka-psychopaty było dla mnie jako aktora taką samą radością i zabawą, jak wcielanie się w postać pozytywną - mówi o swojej roli w "Hobbicie: Pustkowiu Smauga" Benedict Cumberbatch . Druga część trylogii "Hobbit" trafi do kin w Polsce 27 grudnia.

 • Odważny i pewny siebie hobbit

  Bardziej dynamiczna akcja i więcej scen walki - tak środkową część trylogii "Hobbit" w reżyserii Petera Jacksona określił, porównując ją do części pierwszej, odtwórca głównej roli Martin Freeman. Film wejdzie do kin w Polsce 27 grudnia.

Wideo na temat: stephen fry dziennikarz
 • Dom chłopców

  "Dom chłopców" to emocjonująca opowieść o buncie młodości i brutalnych doświadczeniach dorosłego życia. Znakomita muzyka w wykonaniu Dangerous Muse oraz doskonałe kreacje Udo Kiera (znanego z filmów Gusa Van Santa, Wima Wendersa czy Larsa Von Triera) i wielokrotnie nagradzanego Stephen Fry'a gwarantują niezapomniane przeżycia. Jest rok 1984. Frank ma 18 lat. Ucieka z domu i wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Trafia na niekończącą się imprezę z doskonałą...

 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

 • Sherlock Holmes: Gra cieni

  Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszego filmu, w 1891 roku. Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły, by pokonać największego złoczyńcę świata - Profesora Moriarty (Jared Harris).