• Informacje na temat:

  stephena kinga

Artykuły na temat: stephena kinga
 • "Mgła" Stephena Kinga ponownie na ekranie

  Stacja Spike zamówiła 10-odcinkowy serial oparty na popularnym opowiadaniu Stephena Kinga.

 • Film, który przeraził Stephena Kinga

  "Byłem zachwycony. Przerażający film. Niewykluczone, że już nigdy w życiu nie zjem jabłka" - tak o horrorze "Oculus", który 27 marca trafi do kin, mówi sam Stephen King.

 • "Castle Rock": Serial na motywach powieści Stephena Kinga zadebiutuje w sierpniu

  Najnowsza produkcja to serialowa antologia oparta na motywach powieści i opowiadań Stephena Kinga.

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

 • Zło czai się wszędzie! Seriale na podstawie twórczości Stephena Kinga

  Chyba nie ma na świecie osoby, która nigdy nie słyszała o mistrzu horrorów. Choć właściwie wepchnięcie Stephena Kinga do szufladki opisanej: "twórca makabrycznych opowieści" byłoby dużym(...) wyjątkiem. Serial nie powstał na podstawie powieści Stephena Kinga, ale według jego scenariusza. Nie wpłynęło to jednak na obniżenie poziomu grozy. Bo mamy w nim wielki, ciągle "rozrastający się" dom...

 • Bruce Willis zadebiutuje na Broadwayu

  Bruce Willis szykuje się do aktorskiego debiutu na Broadwayu. Gwiazdora kina akcji zobaczymy w adaptacji powieści Stephena Kinga "Misery".

 • Dzieło syna Stephena Kinga trafi na ekrany

  Joe Hill - syn sławnego pisarza horrorów, Stephena Kinga - wydał swój komiks w 2008 roku. "Locke & Key" to historia ponurej rezydencji, w której mieszczą się mistyczne drzwi. Każdy kto przekrocz ich próg zmienia się nie do poznania. Po ich drugiej stronie czają się mroczne istoty, które dążą do otwarcia wrót do naszego świata. Komiks Hilla miał zostać najpierw zekranizowany w postaci filmu...

 • Daniel Radcliffe z rogami

  "Rogi" - najbardziej oryginalny horror ostatnich lat, entuzjastycznie przyjęty przez krytyków i fanów gatunku na ostatnim Comic Con z życiową kreacją Daniela Radcliffe'a - trafi na ekrany polskich kin 31 października.

 • "NOS4A2": Horror na ekranie

  Stacja AMC zrealizuje adaptację książki "NOS4A2", której autorem jest Joe Hill, syn Stephena Kinga.

 • "Rogi" : Detektyw diabła

  Ig (Daniel Radcliffe) budzi się pewnego ranka z rogami na czole. Ig ma rogi, ponieważ ludzie mają go za diabła - ktoś zamordował jego dziewczynę Merrin (Juno Temple), prawdziwego anioła, maskotkę całego miasta, i to właśnie on jest głównym podejrzanym. Dla Iga rogi są przekleństwem, ale też błogosławieństwem, bo dzięki nim zarówno najbliżsi, jak i obcy wyjawiają mu swoje grzechy.

Zdjęcia na temat: stephena kinga
Wideo na temat: stephena kinga
 • "Haven": Nowa ekranizacja Stephena Kinga

  9 lipca na kanale SyFy będzie miał swoją premierę serial „Haven” oparty na prozie Stephena Kinga. Czy w przeciwieństwie do zbliżonego klimatem „Happy Town” „Haven” odniesie sukces i pozostanie dłużej na antenie? Miejmy nadzieję, że tak, ponieważ zapowiada się naprawdę ciekawie.

 • "Mr. Mercedes": Zwiastun drugiej serii

  Najnowszy zwiastun drugiego sezonu serialu na podstawie powieści Stephena Kinga

 • "Castle Rock": Zwiastun serialu

  "Castle Rock" to serial na podstawie motywów z powieści i opowiadań Stephena Kinga.

Dyskusje na temat: stephena kinga