• Informacje na temat:

  steve buscemi zdjęcia

Artykuły na temat: steve buscemi zdjęcia
 • 11 powodów, by czekać na jesień

  Gypa Rosetti’ego (Bobby Cannavale), wroga "Nucky’ego" (Steve Buscemi)? Otóż, w gangsterskim składzie zobaczymy kilka nowych twarzy. Zdradzamy, że przybysze będą pochodzili ze słynnej Sycylii. Powróci(...) pozostawili furtkę do ewentualnej kontynuacji. W planach jest opowiedzenie nowej historii z uwzględnieniem wątków z pierwszego sezonu. Prawdopodobnie zdjęcia ruszą w 2014 roku, a serial będzie dostępny...

 • Steve Buscemi reżyseruje Siennę Miller

  Sienna Miller ("Casanova", "Alfie" ) wystąpi w filmie "Interview", który wyreżyseruje aktor Steve Buscemi ( "Duża ryba" , "Big Lebowski" ). Obraz ma być jednym z trzech przygotowywanych w Hollywood remake'ów filmów tragicznie zmarłego holenderskiego reżysera Theo van Gogha.

 • Sprzedała duszę diabłu

  ...w sieci Nucky’ego Thompsona (Steve Buscemi). Za tą rolę otrzymała dwukrotnie nominację do nagrody Złotego Globu. Pierwszy sezon "Zakazanego imperium" od 27 stycznia jest dostępny na DVD i Blu-ray. W jaki(...) niezła zabawa. Jak pracowało się ze Stevem Buscemi? - Wspaniale! Wspaniale! Wszystko wydaje się takie proste, gdy osoba, z którą pracujesz jest tak niebywale utalentowana i gdy wiesz, że możesz...

 • Gary Oldman i Steve Buscemi w dreszczowcu

  Gary Oldman ("Dracula", "Leon zawodowiec", "JFK" , "Zagubieni w kosmosie" , "Ukryta prawda" , "Hannibal" ) i Steve Buscemi ("Wściekłe psy", "Pulp Fiction", "Fargo" , "Ucieczka z Los Angeles" , "28 dni" ) zagrają główne role w dreszczowcu zatytułowanym "Macabre". Fabuła filmu oparta będzie na historii przedstawionej w obrazie Williama Castle z 1958 roku.

 • Scorsese o Atlantic City

  Główną rolę w serialu, za którego scenariusz odpowiedzialny jest twórca "Rodziny Soprano - Terence Winter, zagra Steve Buscemi. Wcieli się on w postać Enocha "Nucky'ego" Thompsona - pół-gangstera(...) Shannon, Michael Pitt, Kelly Macdonald i Stephen Graham (który zagra Ala Capone). Stacja HBO zamierza nakręcić 11 odcinków serialu, do którego zdjęcia powinny ruszyć w 2010 roku.

 • Malcolm McDowell w czarnej komedii

  Malcolm McDowell ( "Mechaniczna pomarańcza" , "Gangster numer jeden" , "Ja, szpieg" ) zagra jedną z głównych ról w filmie "Cordless". Role w obrazie zgodziło się także przyjąć dwóch aktorów próbujących czasem sił w reżyserii: Steve Buscemi ( "Armageddon" , "Gniazdo os" ) i Fisher Stevens ( "Champion" , "Zaczyna się od pocałunku" ). Akcja projektu toczy się w nowojorskiej kamienicy

 • Gwiazdy w pajęczynie

  Julia Roberts, Oprah Winfrey, John Cleese, Steve Buscemi, Cedric the Entertainer, Reba McEntire, Kathy Bates, Thomas Haden Church i Andre 3000 użyczą swych głosów animowanym bohaterom filmowej adaptacji niezwykle popularnej powieści autorstwa E.B. White'a, "Pajęczyna Szarloty".

 • Harrison Ford i "Macabre"?

  Informowaliśmy już o pracach nad remakiem dreszczowca zatytułowanego "Macabre", który w 1958 roku zrealizował William Castle. W rolach dwóch porywaczy w filmie mają wystąpić Gary Oldman i Steve Buscemi. Ostatnio pojawiły się doniesienia, iż w roli głównej w filmie wystąpi być może Harrison Ford ( "Czas patriotów" , "Stan zagrożenia" , "Zagubione serca" ).

 • Gandolfini w jednej z ostatnich ról

  "Niewiarygodny Burt Wonderstone" to kolejna po "Bruce Wszechmogący" komedia na planie której spotkali się jedni z najpopularniejszych współczesnych komików - Steve Carell i Jim Carrey. 9 sierpnia obraz trafi na płyty DVD. Jedną ze swoich ostatnich ról filmowych zagrał tu James Gandolfini.

 • Gwiazdorska obsada "The Forgotten"

  Gary Sinise ( "Forrest Gump" , "Misja na Marsa" ), Alfre Woodard ( "K-PAX" , "Jądro Ziemi" ), Linus Roache ("Ksiądz", "Miłość i śmierć w Wenecji" ) i Anthony Edwards ( "Gra w serca" , serial "Ostry dyżur") znajdą się w obsadzie dreszczowca "The Forgotten" . Film opowie o kobiecie, która za wszelką cenę chce udowodnić istnienie swojego dziecka. Zdjęcia rozpoczynają się 25 października