• Informacje na temat:

  steve forrest

Artykuły na temat: steve forrest
 • Steve Forrest opuszcza Placebo

  Perkusista popularnej grupy postanowił odejść z zespołu i rozpocząć solową karierę.

 • Gary Oldman i Steve Buscemi w dreszczowcu

  Gary Oldman ("Dracula", "Leon zawodowiec", "JFK" , "Zagubieni w kosmosie" , "Ukryta prawda" , "Hannibal" ) i Steve Buscemi ("Wściekłe psy", "Pulp Fiction", "Fargo" , "Ucieczka z Los Angeles" , "28 dni" ) zagrają główne role w dreszczowcu zatytułowanym "Macabre". Fabuła filmu oparta będzie na historii przedstawionej w obrazie Williama Castle z 1958 roku.

 • Robert Zemeckis nagrodzony

  Zdobywca Oscara reżyser Robert Zemeckis ("Forrest Gump"), otrzyma Nagrodę Filmowca Roku, przyznaną przez organizację American Cinema Editors. Uroczysta ceremonia wręczenia nagrody odbędzie się 25 lutego przyszłego roku. Sylwetkę reżysera przedstawi jego kolega po fachu, Steven Spielberg.

 • AFI honoruje Toma Hanksa

  Tom Hanks, dwukrotny laureat Oscara ("Filadelfia", "Forrest Gump" ), otrzyma nagrodę za całokształt osiągnięć przyznaną przez Amerykański Instytut Filmowy (American Film Institute - AFI). Wyróżnienie podczas specjalnej ceremonii wręczy mu przyjaciel, Steven Spielberg. Uroczystość odbędzie się 12 czerwca.

 • Gwiazdorska obsada "The Forgotten"

  Gary Sinise ( "Forrest Gump" , "Misja na Marsa" ), Alfre Woodard ( "K-PAX" , "Jądro Ziemi" ), Linus Roache ("Ksiądz", "Miłość i śmierć w Wenecji" ) i Anthony Edwards ( "Gra w serca" , serial "Ostry dyżur") znajdą się w obsadzie dreszczowca "The Forgotten" . Film opowie o kobiecie, która za wszelką cenę chce udowodnić istnienie swojego dziecka. Zdjęcia rozpoczynają się 25 października

 • Harrison Ford i "Macabre"?

  Informowaliśmy już o pracach nad remakiem dreszczowca zatytułowanego "Macabre", który w 1958 roku zrealizował William Castle. W rolach dwóch porywaczy w filmie mają wystąpić Gary Oldman i Steve Buscemi. Ostatnio pojawiły się doniesienia, iż w roli głównej w filmie wystąpi być może Harrison Ford ( "Czas patriotów" , "Stan zagrożenia" , "Zagubione serca" ).

 • Voivod w coraz lepszej formie

  Kanadyjska grupa Voivod może rok 2000 zaliczyć do udanych. Po europejskiej trasie u boku Therion i Flowing Tears, którą zespół zagrał wiosną, przyszła kolej na podbój Kanady, Stanów Zjednoczonych i Australii. W międzyczasie zespół napisał materiał na nowy album, a Eric - basista i wokalista grupy - szczęśliwie przeszedł kilka operacji.

 • Zagrają w Kambodży

  Grupa Placebo, z nowym perkusistą, pracuje nad albumem i szykuje się do koncertu w Kambodży.

 • Koniec z klaustrofobią

  W ten weekend od sklepów trafił najnowszy album Placebo zatytułowany "Battle For The Sun", którym zespół chce uciec od mrocznego image'u.

 • Placebo już dziś w Warszawie

  W czwartek, 19 listopada, w warszawskim Torwarze wystąpi grupa Placebo.

Wideo na temat: steve forrest
 • Wszystko o Stevenie

  Komedia romantyczna z Sandrą Bullock w roli ekscentrycznej kobiety, która dochodzi do wniosku, że kamerzysta sieci CNN jest miłością jej życia i rusza za nim w pościg po całych Stanach Zjednoczonych. W jednej z głównych ról: Thomas Hayden Church, nominowany do Oscara za "Bezdroża". Grana przez Bullock Mary Horowitz to szaradzistka - autorka krzyżówek. Ma ogromną wiedzę i jest bardzo błyskotliwa - potrafi z mgnieniu oka wymienić kilkanaście synonimów jakiegoś słowa, ale ma problemy w...

 • Hańba

  John Malkovich w adaptacji najsłynniejszej powieści laureata nagrody Nobla J.M. Coetzeego, uhonorowanej nagrodą Bookera w 1999 roku. Profesor David Lurie (John Malkovich) jest wyrafinowanym człowiekiem i wykładowcą literatury brytyjskiej na Uniwersytecie w Cape Town. Jest niepoprawnym - idącym obyczajowo pod prąd, lecz zgodnie ze swoimi pragnieniami - romantykiem. Poezja, dobre wino i muzyka klasyczna towarzyszą jego życiu częściej, niż napotkani ludzie. Po rozstaniu z żoną wiedzie samotne...

 • Burleska

  W pełnym scenicznego rozmachu musicalu "Burleska" /Burlesque/ reżyser i autor scenariusza Steven Antin stworzył znakomitą wizualnie i muzycznie opowieść o spełnionych marzeniach zaistnienia w show biznesie i drodze do sławy. Ta klasyczna forma filmowej rozrywki w rękach Antina nabiera nowego, świeżego i oszałamiającego wyrazu. Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem marzy o scenicznej karierze, wierząc, że jej starania nie pozostaną tylko pustymi...