• Informacje na temat:

  steve jobs producent

Artykuły na temat: steve jobs producent
 • Apple TV+: Jakie seriale będzie można obejrzeć na platformie streamingowej? Aktualizacja #1

  W poniedziałek na konferencji Apple'a w Steve Jobs Theater przedstawiono ofertę programową nowej platformy VoD. Aktualizacja #1: Apple zamówił nowy serial zatytułowany "Lisey’s Story" . Główną(...) losów Lisy, która próbuje poradzić sobie po śmierci męża. Amazing Stories : Serial o "niezwykłych opowieściach" przygotuje Steven Spielberg. The Morning Show : Fabuła serialu skupia się wokół...

 • Christian Bale jako Steve Jobs

  Trzech zdobywców Oscara - aktor Christian Bale, reżyser Danny Boyle i scenarzysta - Aaron Sorkin - spotka się na planie filmu biograficznego o Stevie Jobsie.

 • Hakerski skandal w Hollywood. Angelina Jolie "zepsutym bachorem"

  Upubliczniona prywatna korespondencja między producentem Scottem Rudinem i Amy Pascal z zarządu Sony Pictures to kolejna "rewelacja" hakerskiego ataku na amerykańską wytwórnię filmową. Angelina Jolie dowiedziała się, że jest "zepsutym bachorem" z minimum talentu.

 • Cierpieć jak Steve Jobs

  30 sierpnia na ekrany polskich kina trafi filmowa biografia Steve'a Jobsa. W roli współzałożyciela firmy Apple zobaczymy Ashtona Kutchera, dla którego jest to "rola życia".

 • Film o Jobsie coraz bliżej

  Niemal codziennie pojawiają się nowe doniesienia na temat filmu biograficznego o Stevie Jobsie. Wiadomo, że będzie on nosił tytuł, "Jobs", że praca nad nim jest już na zaawansowanym etapie, a główną rolę w nim zagra Ashton Kutcher. Ale to nie wszystko.

 • "jOBS": Garaż na przedmieściach

  Debiutujący na polskich ekranach biograficzny film "jOBS" koncentruje się na losach Steve'a Jobsa od chwili, gdy razem z przyjacielem Stevem Wozniakiem założyli firmę Apple, w garażu jego domu w Palo Alto, aż do 2001 roku, kiedy wizjoner zaprezentował światu jeden ze swoich najbardziej rewolucyjnych wynalazków - iPoda. Na stronach INTERIA.PL prezentujemy premierowo fragment filmu.

 • Kto zagra Steve'a Jobsa?

  Od pewnego czasu hollywoodzcy producenci filmowi planują nakręcenie filmu biograficznego opowiadającego historię życia Steva Jobsa. I choć zdjęcia do filmu rozpoczną się w przyszłym roku, to ciągle nie wybrano jeszcze odtwórcy głównej roli.

 • Film o twórcy Apple

  Scenarzysta Aaron Sorkin, zdobywca statuetki Oscara za film "Social Network", napisze scenariusz do filmu biograficznego o Stevie Jobsie. Podstawą scenariusza będzie autoryzowana biografia Jobsa Waltera Isaacksona, do której prawa Sony wykupiło kilka tygodni temu.

 • Wpływowy Eminem

  Brytyjski magazyn "Q" w nowym numerze ogłosił wyniki sondażu na najbardziej wpływową osobę w biznesie muzycznym. Dziennikarze gazety stworzyli listę stu osób - wykonawców, producentów, szefów wytwórni i organizatorów festiwali. Zwyciężył Eminem.

 • Beckham najbardziej męski

  Piłkarz David Beckham został uznany za najbardziej męskiego mężczyznę roku przez czytelników serwisu AskMen.com.