• Informacje na temat:

  steve martin komik

Artykuły na temat: steve martin komik
 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Zostań komikiem - wpadniesz w alkoholizm

  Jeden z najbardziej popularnych amerykańskich komików - 66-letni Steve Martin uważa, że w jego zawodzie nie sposób obronić się przed alkoholizmem.

 • Steve Martin: Wstrząśnięte, nie mieszane

  Steve Martin ( "Trzej Amigos" , "Dzika lokatorka" , "Samochody, pociągi i samoloty" ) wystąpi w komedii "Shaken, Not Stirred". Słynnemu komikowi partnerować będzie Gina McKee. Opowieść wyreżyseruje Gary Ross ( "Miasteczko Pleasantville" ).

 • Billy Crystal najlepszym komikiem

  Billy Crystal, jeden z najpopularniejszych aktorów komediowych w Hollywood, został wyróżniony przez Amerykański Instytut Filmowy. Podczas Festiwalu Sztuki Komediowej, który odbędzie się na przełomie lutego i marca 2001 roku w Aspen, w stanie Kolorado, aktor odbierze specjalną nagrodę za całokształt swej działalności artystycznej.

 • Będzie film o legendarnym komiku

  Todd Phillips, reżyser kultowej komedii "Kac Vegas", przygotowuje biograficzny obraz o Johnie Belushim ("Blues Brothers ") - informuje Risky Business Blog.

 • Doceniony Steve Martin

  Steve Martin ( "Fałszywa dwunastka" , "Wielka heca Bowfingera" , "Wszystko się wali" ) otrzymał prestiżową nagrodę Kinematografii Amerykańskiej (American Cinematheque Award). Ceniony hollywoodzki aktor odebrał wyróżnienie podczas uroczystej gali, która odbyła się 12 listopada w Beverly Hilton Hotel, w Los Angeles.

 • Wyśmieją Szymona Majewskiego

  Na pierwszym ogólnopolskim festiwalu stand-upu, czyli amerykańskiej wersji kabaretu, publiczność będą rozbawiać czołowi polscy komicy. Impreza rozpocznie się w czwartek, 19 kwietnia, w Warszawie.

 • Steve Martin poprowadzi Oscarową galę

  Słynny komik Steve Martin ("Roxanne", "Ojciec narzeczonej") poprowadzi 73. ceremonię wręczenia najważniejszych nagród światowego kina - Oscarów. "Jeśli nie możesz ich zdobyć, poprowadź chociaż ceremonię" - zażartował aktor, który już osiem razy uczestniczył w gali, nigdy jednak nie był nominowany do nagrody. Producenci ceremonii od miesiąca pilnie poszukiwali następcy Billy'ego Crystala

 • Steve Martin gra na banjo

  Amerykański aktor komediowy Steve Martin ("Różowa pantera") wkrótce zadebiutuje w programie radio wym "Grand Ole Opry". Gwiazdor da w nim popis gry na banjo.

 • Oscary: Ceremonia z klasą

  Steve Martin, słynny hollywoodzki komik, który poprowadzi w niedzielę, 25 marca, ceremonię oscarową, obiecuje, że nie będzie na scenie "dziki i zwariowany", ale zachowa się z klasą, godną tak wyjątkowego wieczoru. "Będę zabawny i elegancki" - twierdzi Martin.