• Informacje na temat:

  steve martin wiek

Artykuły na temat: steve martin wiek
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, daty premier, zwiastuny, obsada] Aktualizacja #8

  ...". Aktualizacja #6: Powiększa się obsada serialu "Away"; "Pan Iglesias" otrzymał drugi sezon. Aktualizacja #5: Twórca serialowego "Punishera", Steve Lightfoot, przygotowuje nowy serial(...) Oscara Octavia Spencer. Aktorka zagra tytułową bohaterkę - Afroamerykankę, która na przełomie wieków stworzyła kosmetyczne imperium i została pierwszą czarnoskórą milionerką. U boku Spencer wystąpią...

 • Tori Spelling - od świętoszki do naczelnej ekshibicjonistki Hollywood!

  ...sławy. Tak się jednak nie stało... W serialu "Beverly Hills, 90210" wcieliła się w rolę Donny Martin, nastolatki z Kalifornii, która swego dziewictwa broniła niczym niepodległości. Ten wątek zresztą także był pomysłem troskliwego tatusia, który wymyślił sobie, że jego piękna córka nie może zachowywać się jak inne panny z Beverly Hills. Dlatego Martin przez lata nosiła wianek, a zerwał go...

 • Zasłużeni dla Ameryki

  Pięcioro artystów uhonorowanych zostało tegorocznymi nagrodami waszyngtońskiego Kennedy Center, w tym wybitny reżyser filmowy Martin Scorsese.

 • Ameryka, bóg i dziwolągi

  W Polsce wszyscy znają Supermana, Batmana i Spidermana, ale w ostatnim czasie ekrany naszych kin nawiedziła cała masa innych superbohaterów, których nazwiska i pseudonimy raczej niewiele nam mówiły. Tymczasem dla fanów komiksów i ich ekranizacji są oni przynajmniej tak samo istotni, jak ich nieco sławniejsi koledzy, dlatego może warto nieco bliżej im (oraz adaptacjom ich przygód) się przyjrzeć?

 • Kiedy mężczyzna udaje kobietę

  Zrozumieć ją, to ... przebrać się za nią. Choćby pół żartem, pół serio. Co to znaczy być kobietą, najlepiej wiedzą aktorzy, którzy musieli włożyć szpilki, pomalować usta i przymierzyć obcisłą sukienkę. Z okazji Dnia Kobiet przypominamy najlepsze kinowe role kobiet... granych przez mężczyzn.

 • Zasłużyli, a nie dostali Oscara

  Alfred Hitchcock ( "Psychoza" ), Samuel L. Jackson ( "Pulp Fiction" ) i Demi Moore ( "Niemoralna propozycja" ) znaleźli się na liście twórców, którzy choć zasługują na Oscara, nigdy go nie otrzymali. Brytyjscy kinomani opracowali listę wybitnych - ich zdaniem - aktorów i reżyserów, których nigdy nie docenili członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej.