• Informacje na temat:

  steven meisel

Artykuły na temat: steven meisel
 • Polska 16-latka błyszczy w Nowym Jorku

  Jej kariera rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy wygrała konkurs dla modelek "Bravo Girl". Cztery lata później zajęła 50 miejsce na liście światowych modelek "Top 50 Models". Uczestniczyła w kampaniach reklamowych wielu znanych marek. Jest twarzą Prady na sezon wiosna-lato. Fotografował ją sam Steven Meisel, jeden z najbardziej wpływowych fotografów mody, wspierający kariery takich sław jak Naomi...

 • Naomi Campbell: 25 lat w świecie mody

  ...autorstwa takich sław fotografii jak Patrick Demarchelier, Steven Klein, David LaChapelle, Peter Lindbergh, Paolo Roversi czy Bruce Weber. "Nie mam ulubionego zdjęcia. Wszystkie pochodzą z różnych okresów mojego życia i dużo dla mnie znaczą. Herba Rittsa nie ma już z nami, ale Steven Meisel, Mario Testino, Tom Munro czy David Tang żyją, różnią się, ale wszyscy są ważni" - powiedziała o projekcie...

 • Sekret nagiej sesji Kate Winslet

  Kate Winslet nie wiedziała, że będzie musiała rozebrać się do naga w ramach sesji dla grudniowego numeru "Vanity Fair". Poinformowano ją o tym w... dniu zdjęć.

 • Naga Kate Winslet

  Kate Winslet znowu zaskakuje. Wystylizowana na Catherine Deveuve z lat 60. brytyjska aktorka pojawiła się - ubrana jedynie w biały płaszcz - na okładce grudniowego numeru "Vanity Fair".

 • Naomi Campbell: 25 lat na wybiegu

  "Zdrowsza" nie jest określeniem, którego użyłoby większość czterdziestolatek mówiąc jak czują się w porównaniu z okresem, gdy miały 15 lat, ale tak właśnie uważa Naomi Campbell podsumowując 25 lat swojej pracy w branży mody. Jubileusz obchodziła podczas tygodnia mody w Londynie.