• Informacje na temat:

  steven seagal dzieci

Artykuły na temat: steven seagal dzieci
 • ...spędził półtora roku. Od sześciu lat jest pracownikiem agencji ochrony. W programie szybko zdobył przydomek Steven Seagal. Marzy o byciu sławnym i pracy w profesjonalnej kuchni. Uważa też, że ma...

 • Backstreet Boys: Brian Littrell solo

  Brian Littrell, członek amerykańskiej formacji Backstreet Boys, nagrał solowy utwór na potrzeby filmu "Olive Juice", w którym występuje jego żona Leighanne Wallace. W jednej ze scen pojawia się w nim także AJ McLean, jego kolega z zespołu.

 • Steven Seagal znowu w Polsce

  Steven Seagal, gwiazdor kina akcji ( "Naznaczony śmiercią" , "Liberator" ), zamierza nakręcić w naszym kraju kolejny film. W ubiegłym roku zrealizował w Polsce obraz "Cudzoziemiec" . Zdjęcia do nowego projektu mają rozpocząć się w sierpniu.

 • Humanitarny perkusista Def Leppard

  Rick Allen, na co dzień perkusista brytyjskiej formacji Def Leppard, został wyróżniony za swoją działalność charytatywną nagrodą "Best Buddies 2001" . Przyznano mu ją w środę, 29 sierpnia, za pomoc dzieciom z wadami rozwojowymi.

 • Dzień przed telewizorem? Dlaczego nie!

  "Dlaczego nie!", "Osiem milimetrów", "Eragon", "Szybcy i martwi" i "Mission: Impossible" to tylko kilka tytułów, którymi stacje zachęcą nas ostatniego dnia świąt Bożego Narodzenia do wybrania właśnie ich oferty.

 • Doskonały w roli psychopaty

  Jako dziecko pojawił się na ekranie u boku Elvisa Presleya, by po latach kilkukrotnie wcielać się w niego w filmach. Grał u wielu wybitnych twórców, w obrazach, które przeszły do historii kina. Od 28 lat pozostaje w związku z tą samą kobietą, co w Hollywood jest prawdziwym ewenementem. Kurt Russell, bo o nim mowa, obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Wielkanoc w TVP2

  W świątecznej ofercie programowej TVP2 nie zabraknie propozycji dla całej rodziny. Widzowie będą mogli obejrzeć specjalne wydania programów "Bitwa na głosy", "Szansa na sukces", "Familiada" czy "Tak to leciało" oraz interesujące filmy dokumentalne i fabularne.