• Informacje na temat:

  steven spielberg

Artykuły na temat: steven spielberg
 • Piotr Adamczyk gościł Stevena Spielberga!

  ...amerykański reżyser, laureat niezliczonych nagród, zdobywca trzech Oscarów Steven Spielberg. Niewątpliwie miłą pamiątką z tej wizyty będzie fotografia. Do zdjęcia pozuje reżyser z jedną z najgorętszych par naszego rodzimego show-biznesu: Weroniką Rosati i Piotrem Adamczykiem. Aktor jest bardzo dumny ze swojej restauracji W Starym Domu Steven Spielberg zjadł uroczystą kolację ze swoimi...

 • Steven Spielberg przyjechał do Polski

  33 tys. z Was dało Fundacji Shoah swoje świadectwa życia i śmierci; czuję jak głęboko przynależę do każdego z Was - mówił w poniedziałek, 26 stycznia, w Krakowie Steven Spielberg do osób ocalonych z Holokaustu.

 • Dotyk Stevena Spielberga

  Noah Wyle już dawno wyrósł z roli wrażliwego doktora Johna Cartera pracującego na "Ostrym dyżurze". Teraz Noah Wyle ma nową misję – walczy z kosmitami o wolność ludzkości w serialu "Wrogie niebo". Serial jest produkowany przez samego Stevena Spielberga i nie jest jedyną fantastycznonaukową propozycją od tego słynnego twórcy, którą możemy oglądać w Polsce.

 • Steven Spielberg będzie kręcił we Wrocławiu

  Część zdjęć do nowego filmu Stevena Spielberga - szpiegowskiego thrillera "St. James Place" - powstanie we Wrocławiu. Ekipa przyjedzie do Polski już w listopadzie, obecnie trwają prace nad budową scenografii - informuje TVN24.

 • Nowy serial Spielberga

  ..."Smash" to nowy amerykański serial, który odkrywa kulisy powstawania musicalu na Broadwayu. Produkcję będziemy mogli oglądać od września w Canal+. Pomysłodawcą serii jest Steven Spielberg.

 • Film Stevena Spielberga hołdem dla zamordowanych

  Steven Spielberg z okazji 70. rocznicy wyzwolenia nazistowskiego zespołu obozów Auschwitz-Birkenau przygotował specjalny film.

 • Spielberg wspiera gejów

  Reżyser Steven Spielberg (61 l.) i jego żona Kate Capshaw przekazali 100 tys. dolarów na walkę z inicjatywą, dotyczącą zdelegalizowania małżeństw homoseksualnych w Kalifornii.

 • Steven Spielberg przygotowuje się do kolejnej produkcji. Tym razem hollywoodzki twórca ma zamiar przenieść na duży ekran bestsellerową powieść s-f Ernesta Cline'a "Player One".

 • Kolejny serial Stevena Spielberga wiosną w Polsce

  „Wrogie niebo” to historia zwykłych ludzi, w niezwykłej sytuacji, którzy dzięki wytrwałości, zaangażowaniu oraz odwadze stają się bohaterami. Od 22 kwietnia będziemy mogli śledzić ich losy na antenie Sci Fi Universal.

 • "Poltergeist": Steven Spielberg i lęki dzieciństwa

  29 maja do kin trafi "Poltergeist" - nowa wersja klasycznego horroru "Duch" z 1982 roku. Współautorem scenariusza i producentem tamtego, kultowego dziś filmu - a także reżyserem kilku ważnych sekwencji - był Steven Spielberg.

Zdjęcia na temat: steven spielberg
Wideo na temat: steven spielberg
 • Steven Spielberg wyprawił Dakocie Fanning urodziny!

  Steven Spielberg opłacił Dakocie Fanning imprezę z okazji 21. urodzin! Reżyser w 2005 roku na planie filmu "Wojna światów" obiecał 5-letniej wówczas Dakocie, że wyprawi jej "pełnoletnie" urodziny w Las Vegas.  68-latek dotrzymał słowa i zapłacił za zabawę aktorki. Gwiazda na wycieczkę zabrała ze sobą rodziców. (źródło: x-news)

 • Wszystko o Stevenie

  Komedia romantyczna z Sandrą Bullock w roli ekscentrycznej kobiety, która dochodzi do wniosku, że kamerzysta sieci CNN jest miłością jej życia i rusza za nim w pościg po całych Stanach Zjednoczonych. W jednej z głównych ról: Thomas Hayden Church, nominowany do Oscara za "Bezdroża". Grana przez Bullock Mary Horowitz to szaradzistka - autorka krzyżówek. Ma ogromną wiedzę i jest bardzo błyskotliwa - potrafi z mgnieniu oka wymienić kilkanaście synonimów jakiegoś słowa, ale ma problemy w...

 • "Raport mniejszości": Ratując życie

  Najnowszy zwiastun produkcji stacji FOX "Raport mniejszości". Serial jest oparty na powieści Philipa K. Dicka oraz jej ekranizacji, czyli filmie Stevena Spielberga z 2002 roku.

 • Lincoln

  Ostatnie cztery miesiące życia i prezydentury Abrahama Lincolna to świadectwo jego zaangażowania i pełnej oddania walki z podziałami w narodzie. To ostatnia bitwa, jaką stoczył ten wielki człowiek, mimo ogromnej presji publicznej, trudnych okoliczności i problemów osobistych. "Lincoln" Stevena Spielberga to niezwykły portret jednego z największych liderów Ameryki, który rządził krajem w trudnych czasach niewolnictwa i wojny secesyjnej. Film skupia się na próbie doprowadzenia wojny do końca,...

Dyskusje na temat: steven spielberg
 • Re: "M jak miłość": Odważna Iga Górecka

  jak chce zabłysnąć z tą golizną to Rocco już czeka żeby z niej zrobić gwiazdę filmów xxx

 • Re: "Ania z Zielonego Wzgórza": Rudzielec z temperamentem

  Powstaje superprodukcja z gatunku fantastycznej akcji pod tytulem "Ania z Zielonego Wzgorza vs. Alicja w Krainie Czarow". W roli Alicji zagra Szpilka! Odtworczynie Ani wyloni casting, najwieksze szanse ma Pani Szczuka. To bedzie hit! Zdradze jeszcze tylko: w roli Krolika wystapi Maczeta!

 • Re: Dotyk Stevena Spielberga

  Chociaz jako rezyser filmowy Steven Spielberg na pewno jest specjalista to jednak ja nie lubie jego filmow. Nie interesuja mnie. Typowy amerykanski rezyser z filmami z daleka od rzeczywistosci. Lista Schindlera to zwykly flop na pozor historyczny a Jurassic Park to nie wiem dla kogo bo ja sie nudzilem. Szczeki i Gremliny ? No nie, to tylko tania produkcja pod Hollywoodzka publiczke.

 • Re: Jaka była Hanka Mostowiak?

  Reżyserem tego odcinka chyba był sam Steven Spielberg,tak efektownego wypadku samochodowego dawno nie widziałem a ile przy tym było efektów specjalnych.