• Informacje na temat:

  steven spielberg zdjęcia

Artykuły na temat: steven spielberg zdjęcia
 • Piotr Adamczyk gościł Stevena Spielberga!

  ...amerykański reżyser, laureat niezliczonych nagród, zdobywca trzech Oscarów Steven Spielberg. Niewątpliwie miłą pamiątką z tej wizyty będzie fotografia. Do zdjęcia pozuje reżyser z jedną z najgorętszych par naszego rodzimego show-biznesu: Weroniką Rosati i Piotrem Adamczykiem. Aktor jest bardzo dumny ze swojej restauracji W Starym Domu Steven Spielberg zjadł uroczystą kolację ze swoimi...

 • Steven Spielberg będzie kręcił we Wrocławiu

  Część zdjęć do nowego filmu Stevena Spielberga - szpiegowskiego thrillera "St. James Place" - powstanie we Wrocławiu. Ekipa przyjedzie do Polski już w listopadzie, obecnie trwają prace nad budową scenografii - informuje TVN24.

 • ​"W rytmie serca": Piotr Fronczewski był o krok od Hollywood!

  Piotr Fronczewski, czyli doktor Michał Zych z "W rytmie serca", był jednym z najpoważniejszych kandydatów do zagrania głównej roli w nagrodzonym Oscarem filmie Stevena Spielberga "Lista Schindlera". Sprzed nosa zgarnął mu ją jednak Liam Neeson. Polskiemu aktorowi zaproponowano w zamian... epizod. - Odmówiłem, bo nie przepadam za nagrodami pocieszenia - wspomina...

 • "Polacy w oczach świata": Steven Spielberg o Polsce

  Naród polski ukazany poprzez sukcesy jego przedstawicieli - tak dokument "Polacy w oczach świata" określa autorka Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska. W filmie, który jesienią trafi do kin, o wybitnych Polakach mówią m.in. Barack Obama, Dalajlama XIV i Steven Spielberg.

 • Hanks i Spielberg znów na wojnie

  Już 15 marca, dzień po amerykańskiej premierze, nowy mini-serial "Pacyfik" zadebiutuje w Polsce. Twórcami nowej produkcji HBO są: Tom Hanks, Steven Spielberg i Gary Goetzman.

 • Jennifer Lawrence zagra u Spielberga

  Jennifer Lawrence wystąpi w filmie "It's What I Do: A Photographer's Life of Love and War" w reżyserii Stevena Spielberga - poinformował magazyn "Variety".

 • Serial Spielberga w Polsce tuż po premierze w USA

  ..., zdjęcia nakręcono w Australii. "Terra Nova" to produkcja autorstwa Stevena Spielberga, Petera Chernina, Brannona Bragi i Davida Fury. Premiera serialu w Stanach Zjednoczonych jest zaplanowana na 26

 • Spielberg kręci we Wrocławiu

  We Wrocławiu w poniedziałek, 17 listopada, ruszyły zdjęcia do najnowszego filmu Stevena Spielberga, którego roboczy tytuł brzmi "St. James Place". W stolicy Dolnego Śląska przez najbliższe dni będą kręcone sceny plenerowe na ul. Kurkowej i Mierniczej.

 • Dylan Young o pracy ze Spielbergiem

  Producentami serialu "Pacyfik" są Steven Spielberg oraz Tom Hanks. Zdjecia kręcone były w jego rodzinnym kraju aktora, czyli w Australii. "Pacyfik" powstał na podstawie książek 'With the Old Breed(...) ojcem!" - Powiedziałem jej "Gram pani ojca w mini-serialu Toma Hanksa i Stevena Spielberga i dzwonię z północnej Australii!" To musiał być dla niej dziwny telefon, jest nauczycielką, nazywa się...

 • "Jurassic World": Jest zwiastun

  Jest już pierwszy trailer długo oczekiwanego widowiska "Jurassic World". To kontynuacja popularnej serii sprzed kilkunastu lat, zapoczątkowanej słynnym "Parkiem Jurajskim" Stevena Spielberga.